باربری تهران بسته بندی و حمل بار و اثاثیه منزل در تهران https://www.barbari-tehran.com باربری در تهران Wed, 22 May 2019 17:41:05 +0000 fa-IR hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.0.4 https://www.barbari-tehran.com/wp-content/uploads/2018/06/cropped-در-تهران-1-32x32.png باربری تهران بسته بندی و حمل بار و اثاثیه منزل در تهران https://www.barbari-tehran.com 32 32 باربری چیتگر ارائه دهنده خدمات باربری به صورت شبانه روزی و صددرصد تضمینی https://www.barbari-tehran.com/freight-chitghar-tehran-west/ https://www.barbari-tehran.com/freight-chitghar-tehran-west/#respond Wed, 22 May 2019 17:41:05 +0000 https://www.barbari-tehran.com/?p=14130 باربری چیتگر متخصص در امر بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در استان تهران می باشد که با مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران به صورت شبانه روزی ( حتی در تعطیلات ) خدمات جابجایی وسایل منزل و حمل بار را با وانت ، نیسان و کامیون انجام می دهد و تمامی خدمات باربری […]

نوشته باربری چیتگر ارائه دهنده خدمات باربری به صورت شبانه روزی و صددرصد تضمینی اولین بار در باربری تهران بسته بندی و حمل بار و اثاثیه منزل در تهران. پدیدار شد.

]]>
باربری چیتگر متخصص در امر بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در استان تهران می باشد که با مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران به صورت شبانه روزی ( حتی در تعطیلات ) خدمات جابجایی وسایل منزل و حمل بار را با وانت ، نیسان و کامیون انجام می دهد و تمامی خدمات باربری و اسباب کشی را برای شما انجام می دهد .باربری چیگر با داشتن گارگرانی زبده و خوش اخلاق توانایی جابجایی وسایل سنگین شما را بدون کوچکترین صدمه ای در آنها می باشد پس برای جابجایی وسایل خود با باربری چیتگر تماس بگیرید .

باربری ما از متدهای جدید به تقلید از کشورهای اروپایی برای چیدمان اثاثیه شما استفاده میکند که چیدمانی عالی از لحاظ زیبایی به شما تحویل خواهد داد. پس بهترین انتخاب شما باربری چیتگر خواهد بود .اتوبار ما اصولی را برای خود دارد که مهم ترین آنها رضایت شما مشتریان عزیز می باشد که در این زمینه تمام تلاش خود را به کار خواهد برد .

شما هموطنان عزیز با تکیه بر تجربه ی قابل قبول باربری چیتگر میتوانید  تجربه ی شیرین جابجایی و اسباب کشی ای دقیق ، منظم ، سریع و برنامه ریزی شده دست یابید.فقط کافیه تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن بار شما توسط باربری چیتگر به مقصد ارسال شود. فاصله ما با شما فقط یک تماس تلفنی است.

باربری چیتگر

ارائه بیمه نامه در باربری چیتگر:

اکثر خانواده ها در هنگام اسباب کشی نگران گم شدن یا شکستن اثاثیه می باشند به همین دلیل خاطره خوبی از اسباب کشی در ذهن ندارند. باربری چیتگر برای آسودگی خاطر مشتریان باربری بیمه نامه ای ارائه می دهد. این بیمه نامه به صورت رایگان تنظیم خواهد شد. بر اساس این بیمه نامه اگر در طول اسباب کشی اثاثیه مشتریان گم و یا شکسته شود اتوبار چیتگر مؤظف است خسارت آن را تمام کمال پرداخت کند.

بیمه نامه ارائه شده در باربری ما از زمانی که کارکنان باربری شروع به کار می کنند تا زمانی که اثاثیه را در محل جدید به مشتریان خود تحویل می دهند اعتبار دارد و در این فاصله زمانی، هرگونه خطایی از جانب کارکنان شرکت ما رخ دهد و یا اثاثیه دچار مشکل شود باربری چیتگر موظف است خسارت وارد شده را جبران کند.

برخی از خدمات مهم ما:

 1.   ارائه ی سرویس های مناسب جهت اسباب کشی ادارات

 2.   اثاث کشی منازل و جابجایی کالا بصورت تجاری

 3.    ارائه ی مشاوره جهت انتخاب مناسبترین سرویس

 4.    ارائه ی کادری حرفه ای از کارگران خانم و آقا جهت خدمات بسته بندی و جابجایی بار

 5.     ارائه ی خدمات بصورت شبانه روزی

 6. بهره گیری از ماشین های تمیز و مسقف

باربری چیتگر

اصول بسته بندی صحیح

بسته بندی صحیح یعنی

 • جلوگیری از آسیب دیدن اثاثیه
 • افزایش سرعت حمل و نقل و اسباب کشی
 • دقت ، انضباط و سرعت در چیدمان
 • عدم کلافگی و سردرگمی هنگام چیدمان
 • جابجایی بدون استرس و بدون دغدغه

 

پوشش تمام مناطق تهران در باربری چیتگر:

باربری چیتگر علاوه بر داشتن باربری در منطقه چیتگر در سایر مناطق تهران هم شعبه های فعال در جهت رفع نیاز مشتری به صورت سریع دارد و در عرصه باربری و اثاث کشی خدمتگذاری برتر است. اتوبار ما با داشتن تجهیزات مناسب باربری و بسته بندی و کافی میتواند همزمان چند جابجایی  را در داخل استان تهران و خارج از استان انجام دهد و وسایل و کالاهی سنگین و شکستنی را به آسانی حمل کند و با ضمانت اثاث تحویل دهد. باربری چیتگر با داشتن شبکه ایی فعال در تمام نقاط تهران بهترین ها را در اختیارتان می گذارد.

شماره تماس های ما:

شماره تماس شرق تهران: 22881821

شمال تهران تمام محدوده هاش: 22903302

کلیه مناطق غرب تهران: 44362934

تمام مناطق مرکز تهران: 88784368

برخی از شعبات فعال ما:

باربری حصارک

حمل بار در بلوار کشاورز 

اتوبار در اقدسیه

باربری در محدوده فرمانیه

نوشته باربری چیتگر ارائه دهنده خدمات باربری به صورت شبانه روزی و صددرصد تضمینی اولین بار در باربری تهران بسته بندی و حمل بار و اثاثیه منزل در تهران. پدیدار شد.

]]>
https://www.barbari-tehran.com/freight-chitghar-tehran-west/feed/ 0
باربری افسریه معتبرترین باربری در تهران با خدمات نوین و پرسنل مجرب https://www.barbari-tehran.com/freight-afsariye-tehran-east/ https://www.barbari-tehran.com/freight-afsariye-tehran-east/#respond Tue, 21 May 2019 16:06:14 +0000 https://www.barbari-tehran.com/?p=14122 باربری افسریه یکی از متخصص ترین و با سابقه ترین باربری در شهر بزرگ تهران می باشد که با تلاش چندین ساله خود در زمینه های حمل و نقل و جابجایی ها و ارائه خدمات شبانه روزی و اضافه نمودن متددهای پیشرفته تر از سایر باربری ها توانسته رضایت مشتریان را در چندین سال متوالی […]

نوشته باربری افسریه معتبرترین باربری در تهران با خدمات نوین و پرسنل مجرب اولین بار در باربری تهران بسته بندی و حمل بار و اثاثیه منزل در تهران. پدیدار شد.

]]>
باربری افسریه یکی از متخصص ترین و با سابقه ترین باربری در شهر بزرگ تهران می باشد که با تلاش چندین ساله خود در زمینه های حمل و نقل و جابجایی ها و ارائه خدمات شبانه روزی و اضافه نمودن متددهای پیشرفته تر از سایر باربری ها توانسته رضایت مشتریان را در چندین سال متوالی جلب نماید، استفاده از این قبیل از متریال های کاربردی در پیشبرد اهداف خود در امور بارچینی و چیدمان منظم تر کالا در ماشین های باربری از قبیل وانت بار نیسان بار  ،کامیونت بار ،کامیون های بزرگ باربری جهت حمل بار به سایر شهرستان ها ، ارائه سرویس vip به مشتریان عزیز به طوری که شما کوچکترین استرسی بابت جابجایی لوازم نداشته باشید، شده است.

باربری ما دارای شعبات متعدد در تمامی مناطق تهران بوده تا بتواند با ایجاد شعبات بیشتر در تمامی مناطق تهران دسترسی ها را به این باربری راحت تر کند و مشتریان و خانواده های گرامی بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن درهر موقعیتی که هستند نیاز خود را در زمینه جابجایی بارهای سنگین و سبک برطرف سازند پس بهتر است گوشی خود را بردارید و در صورت مواجعه شدن با این قبیل از نیازها با باربری افسریه تماس بگیرید و درخواست و نیاز خود را با کارشناسان و متخصصان این باربری در میان بگذارید بکارگیری سبک ها و استراتژی های کاربردی و موثر در کارها باعث درصد ضریب خظر و خسارات در امر بارچینی و حمل و نقلبه صورت برون شهری کاهش یافته و این خود به نوبه ی خود بهترین پیشرفت برای این اتوبار به حساب می آید .

باربری افسریه

 نحوه صحیح انجام کارهای اثاث کشی در باربری افسریه

باربری افسریه: پیروی و دنبال نمودن یک سری از کارها که در گذشته های امور اثاث کشی از آن استفاده می کردن امروز بی نتیجه خواهد بودهمانطور که خود واقف هستین در زمان های گذشته برای جابجا نمودن وسایل از خانه ای به خانه دیگر با دغدغه های بسیاری روبرو بودند و این درگیری ها تاثیرات منفی بر روی رفتار اعضای خانواده می گذاشت و همین امر سبب می شدخاطرات بدی را در پی یک جابجایی تا آخر عمر به همراه داشته باشند 

یکی از مهم ترین دغدغه ها یافتن و پیدا نمودن باکس ها و کارتون های مورد نیاز برای جمع آوری نمودن وسایل منزل بود چرا که جعبه های مناسب کم تر در دسترس بودن و خانواده ها مجبور بودن کارتن های مورد نیاز خود را از سوپر مارکت ها در خواست کنند که گاها این کارتن ها ضخامت کافی برای حمل و نقل را نداشتند و در هنگام حمل یا بارچینی مقاومت خود را از دست می دانند و پاره می شودند برای همین امروز روش های جدیدی جایگزین روش های قدیمی تر شده از این رو باربری افسریه با سرویس دهی و خدمات رسانی شبانه روزی در تلاش می باشد که رضایت مشتری را در همه حال جلب نماید

باربری افسریه 

حمل و نقل برون شهری در باربری افسریه:

باربری افسریه با کادری مجرب و کاربلد در خدمت شما می باشد و شما را در جابجايی و بسته بندی اثاثيه منزل و ادارات و شرکت ها به صورت صددرصد تضمینی حتی در ايام تعطيل یاری می رساند. دقت، سرعت و اطمينان از مهم ترین اهداف ماست.ما آمادگی حمل بار به تمامی استان ها و شهر های کشور در سریع ترین زمان ممکن را داریم.ما شما را یاری میکنیم تا اثاثیه خود را در سريع ترين زمان و با پايين ترين هزينه و با ايمنی بالا جابجا کنید.

برخی از خدمات ویژه ما:

 • دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری
 • استفاده از کادر حرفه‌ای جهت انجام خدمات اثاث کشی
 •  ارائه‌ خدمات حرفه‌ای و پیشرفته در امر بسته ‌بندی و حمل وسایل
 • حمل و نقل آسان  و مطمئن با قیمت مناسب
 • خدمات 24 ساعته ارائه‌ خدمات همه روزه و بصورت شبانه‌ روزی در اسرع وقت ( حتی ایام تعطیل )
 • بیمه رایگان لوازم شما قبل از فرایند جابجایی
 • چینش اصولی وسایل شما در مقصد و …

شماره تماس باربری افسریه:

شهروندان عزیزی که ساکن در محدوده افسریه تهران هستند هر زمان از ساعات و روزهای هفته که تمایل به حمل نقل و بسته بندی بار و یا اسباب اثاثیه منزل و .. داشته باشند می توانند با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ماشین مخصوص نسبت به بارشان را سفارش دهند و از مشاوره رایگان ما هم بهره مند شوند .

مناطق شرق تهران: 77970326

مرکز تهران : 88659061

باربری شمال تهران :  22900849 ||| 22903302 ||| 22881821

غرب تهران : 44449118  || 44362934

مدیریت کرمی : 0912/8105191

شعبات ما:

باربری تهرانسر

حمل بار در رسالت

اتوبار شهرک اکباتان

اتوبار در محدوده حصارک

نوشته باربری افسریه معتبرترین باربری در تهران با خدمات نوین و پرسنل مجرب اولین بار در باربری تهران بسته بندی و حمل بار و اثاثیه منزل در تهران. پدیدار شد.

]]>
https://www.barbari-tehran.com/freight-afsariye-tehran-east/feed/ 0
باربری حصارک بهترین باربری در تهران+خدمات نوین و پیشرفته با کمترین قیمت https://www.barbari-tehran.com/freight-hesarak-tehran-west/ https://www.barbari-tehran.com/freight-hesarak-tehran-west/#respond Mon, 20 May 2019 16:37:11 +0000 https://www.barbari-tehran.com/?p=14115  باربری حصارک یکی از شعبات باربری تهران در خیابان حصارک می باشد که به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته بهترین خدمات را به همشهریان عزیز ارائه می کند و از بسته بندی لوازم در خانه مشتری تا چیدمان در محل مقصد در کنار شما هستیم . باربری ما یکی از باربری های با سابقه ای […]

نوشته باربری حصارک بهترین باربری در تهران+خدمات نوین و پیشرفته با کمترین قیمت اولین بار در باربری تهران بسته بندی و حمل بار و اثاثیه منزل در تهران. پدیدار شد.

]]>
 باربری حصارک یکی از شعبات باربری تهران در خیابان حصارک می باشد که به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته بهترین خدمات را به همشهریان عزیز ارائه می کند و از بسته بندی لوازم در خانه مشتری تا چیدمان در محل مقصد در کنار شما هستیم . باربری ما یکی از باربری های با سابقه ای است که بهترین خدمات را به شما می دهد .اتوبار حصارک همه نوع خدماتی را در حوزه باربری و اتوبار ارائه می کند و همیشه در تلاش است تا رضایت مشتریان خود را بالا ببرد و برای این هدف بهترین خدمات را به وسیله بهترین افراد ارائه می کند .

شرکت ما هر آنچه شایسته و لایق همشهریان گرامی است را ارایه داده و می دهد. اولین شرکت و موسسه حمل و نقل و باربری تهران که برای کالا و اثاثیه بیمه رایگان ارایه می  دهد. تا شما با خیالی آسوده تر کار های خود را به ما بسپارید. راه های ارتباطی گوناگون در باربری حصارک نماد مشتری مداری و ارایه خدمت صادقانه در بین تمام باربری های تهران است. همکاران ما در  جهت انجام کلیه کارهای بسته بندی و جابجایی به صورت جداگانه آماده بکار میباشند.

باربری ما در منطقه حصارک با کادری مجرب شامل متخصصین بسته بندی بار و لوازم منزل و لوازم ادارات و شرکت و همچنین کارگران متخصص حمل بار ، آماده انجام وظیفه در امور حمل بار و جا به جایی لوازم منزل و ادارات ، برای شما عزیزان می باشد .

باربری حصارک

خدمات بینظیر باربری حصارک:

ما در باربری حصارک انتخابهای مختلفی را برای شما بر حسب نیازتان فراهم نموده ایم و در واقع خدمات خود را بصورت کامل بر اساس تصمیم شما سفارشی نموده ایم. شما می توانید فقط خدمات باربری خود را به ما بسپارید یا اینکه خدمات بسته بندی خود را نیز که شاید برای شما سخت باشد را نیز از ما بخواهید که انجام دهیم.

 • بسته بندی لوازم با نایلون های حباب دار ویژه و مخصوص
 • چیدمان بارها به طور منظم و دقیق در ماشین باربری
 • بسته بندی ویژه لباس و وسایل شخصی
 • حمل همه لوازم و وسایل از محل مبدا به ماشین حمل بار مجهز
 • حمل بار از تهران به شهرستان ها
 • خالی کردن بارها توسط کارگران خوش اخلاق از ماشین حمل بار در محل مقصد
 • کارتن رگال دار ( رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار )
 • ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
 • باربری شبانه روی و ۲۴ ساعته
 • داشتن شعبات باربری در جای جای تهران و پوشش تمام نقاط تهران

باربری حصارک

مشاوره باربری حصارک:

از زمانی که شما مشتری گرامی با شرکت باربری حصارک تماس می گیرید در دفتر کاری این شرکت یک تیم متخصص و حرفه ای که امور مشاوره ای را انجام می دهند به صورت شبانه روز در دسترس هستند تا خدمات مشاوره را در خصوص اسباب کشی به شما ارائه داده و شما را با روال کلی کار آشنا کنند این افراد قیمت باربری را به شما اعلام می کنند که این نرخ ها هر ساله اتحادیه باربری داران تهران اعلام می کند و این قیمت ها توسط این اتحادیه اعلام می شود و در اختیار اتوبار حصارک قرار خواهد گرفت بعد از انجام امور قیمت دهی با هماهنگی شما مشتری گرامی یک روز را برای حمل و نقل و اسباب کشی شما در نظر خواهیم گرفت تاریخ و زمان اسباب کشی را باید شما تعیین کنید

که این از بهترین نقطه قوت های شرکت حمل و نقل حصارک می باشد که جزء حمل و نقل جاده ای می باشد که توسط این اتوبار ارائه داده می شود

شماره تلفن جهت درخواست حمل بار و اثاثیه :

اگر ساکن در حصارک و یا مناطق اطراف آن مثل صادقیه, شهرک ازادی  , جنت آباد و تمام مناطق غرب تهران هستید و تمایل به جابجایی – بسته بندی – چیدمان و اجاره کارگر دارید با شماره  زیر تماس حاصل فرمایید . همکاران ما در تمام روزهای هفته اماده پاسخگویی به شما سروران می باشند .

شمال تهران تمام محدوده هاش: 22903302

کلیه مناطق غرب تهران: 44362934

تمام مناطق مرکز تهران: 88784368

شعبات فعال باربری ما:

 

 

نوشته باربری حصارک بهترین باربری در تهران+خدمات نوین و پیشرفته با کمترین قیمت اولین بار در باربری تهران بسته بندی و حمل بار و اثاثیه منزل در تهران. پدیدار شد.

]]>
https://www.barbari-tehran.com/freight-hesarak-tehran-west/feed/ 0
باربری نظام آباد ارائه دهنده خدمات حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در شرق تهران https://www.barbari-tehran.com/freight-nezamabad-tehran-east/ https://www.barbari-tehran.com/freight-nezamabad-tehran-east/#respond Sat, 18 May 2019 09:27:34 +0000 https://www.barbari-tehran.com/?p=14110 باربری نظام آباد پس از سال ها ارائه خدمات در امر اسباب کشی و جابجایی اثاثیه منزل، اداری و تجاری با کادری مجرب و کامیون های مجهز و مخصوص اثاث کشی و نیز با استفاده از ابزار نوین و مخصوص، بهترین کیفیت را به مشتریان خود هدیه می نماید. رضایت مشتریان از مهمترین دست آوردهای باربری ما میباشد. […]

نوشته باربری نظام آباد ارائه دهنده خدمات حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در شرق تهران اولین بار در باربری تهران بسته بندی و حمل بار و اثاثیه منزل در تهران. پدیدار شد.

]]>
باربری نظام آباد پس از سال ها ارائه خدمات در امر اسباب کشی و جابجایی اثاثیه منزل، اداری و تجاری با کادری مجرب و کامیون های مجهز و مخصوص اثاث کشی و نیز با استفاده از ابزار نوین و مخصوص، بهترین کیفیت را به مشتریان خود هدیه می نماید. رضایت مشتریان از مهمترین دست آوردهای باربری ما میباشد. که در طی این چند سال بدست آورده ایم و به خود میبالیم .

اگر ساکن تهران هستید و در همین روزهاست که اسباب کشی کنید باربری نظام آباد با تجربه ای که در این چند سال اخیر در امر اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل کسب کرده است آماده است یک جابجایی رویایی را برای شما انجام دهد تا بتوانید در آینده ای بسیار نزدیک به عنوان یک خاطره شیرین از آن یاد کنید.

خدمات باربری ما به صورت شبانه روزی در تهران و کلیه مناطق تهران و شهرستان ها میباشد،که آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. با استفاده از پیشرفته ترین و مدرن ترین  ابزارها ، به بسته بندی اثاثیه ی منزل شما پرداخته تا در حین جابجایی کوچکترین آسیبی به وسایل شما وارد نشود .شرکت ما کلیه لوازم شما را قبل از فرایند جابجایی بیمه میکند تا اگر در حین جابجایی بار خسارتی به وسایل شما وارد شد هزینه ان را پرداخت کند.

باربری نظام آباد

خدمات شبانه روزی در باربری نظام آباد:

باربری نظام آباد بصورت ۲۴ ساعته و بدون تعطیلات در شبانه روز آماده جوابگویی به شما می باشد و در صورت نیاز شما می توانید در هر نقطه از نظام آباد و محله های نزدیک ان، می توانید با ما تماس بگیرید. برای بسته بندی و مشاوره در اسباب کشی می توانیم در هر ساعت شبانه روزی به شما مشاوره دهید و در صورت مشکل شما می توانید با ما تماس بگیرید. اتوبار ما با سالها تجربه در امر حمل و نقل کالاهای شهری، آماده خدمت رسانی به مشتریانی است که قصد جابه جایی کالا خود در داخل استان تهران را دارند می باشد.

بعضی از خدمات مهمی که باربری نظام آباد ارائه میدهد:

 • امکان همراهی مشتری به صورت حضوری در تمام مسیر اسباب کشی
 • گزارش‌گیری اقلام انتقال داده شده به صورت چک لیست
 • ارائه مجوز باربری تایید شده از سوی صنف حمل و نقل به مشتریان
 • ارائه ضمانت‌نامه و بیمه نامه حمل بار
 • بسته بندی لوازم منزل با بهترین امکانات
 • بهره گیری از ماشین های پیشرفته و رانندگان اشنا به مسیر
 • استفاده از سبد های محکم و کارتن های ضد اب برای بسته بندی لوازم
 • استفاده از کادری مجرب و خوش اخلاق و ماهر
 • و …

باربری نظام آباد

چرا بسته‌بندی در اثاث کشی اهمیت دارد ؟

بسته بندی در باربری فرایندی است که باعث سالم ماندن کلیه لوازم در عمل جابه جایی از ابتدا تا رسیدن به مقصد و تحویل به مشتری می‌شود و مراحلی دارد که بایستی به درستی انجام شود.نحوه جمع کردن لوازم یکی از مهم‌ترین مواردی است که در اسباب کشی باید مورد توجه قرار گیرد.

پکیج نامناسب نه تنها اسباب کشی را دشوار می‌کند بلکه ممکن است منجر به آسیب شود. شرکت های باربری جهت تسهیل کار خود، در صورت تمایل مشتریان امکانات بسته بندی را در اختیارشان می‌گذارند. به همین منظور امکاناتی نظیر موارد زیر برای انواع لوازم منزل یا لوازم اداری وجود دارد که در حین حمل و نقل از لوازم مشتریان محافظت می‌کند.

 •  کارتن‌های رگال دار برای آویز لباس‌ها و یا کت و شلوار
 • کارتن‌های چند لایه با مقاومت بالا برای اجناس شکستنی و حساس
 • وکیوم‌های بزرگ ( ضربه گیرها )
 • چسب‌های مخصوص
 • ساک مناسب رختخواب

راه های ارتباط با باربری نظام آباد:

اگر قصد اثاث کشی دارید همین الان گوشی خود را بردارید و با شماره های باربری نظام آباد تماس گرفته و با گرفتن مشاوره باربری ، شرکت مارا به عنوان خدمتگذار خود انتخاب کرده و دیگر شما ما را به اقوام و آشناهایتان خود معرفی کنید.ما قصد داریم که با انجام اثاث کشی در منزل و ادارات شما خود را به شما ثابت کرده و دیگر هزینه تبلیغات را هم نپردازیم و به جای آن هزینه ها ، تخفیفات ویژه ای را برای مشتریان در نظر بگیریم.

شماره تماس شرق تهران: 22881821

شمال تهران تمام محدوده هاش: 22903302

کلیه مناطق غرب تهران: 44362934

تمام مناطق مرکز تهران: 88784368

شعبات فعال ما:

باربری وحیدیه

حمل بار در ویلاشهر

اتوبار حکیمیه

باربری در محدوده ستارخان

 

نوشته باربری نظام آباد ارائه دهنده خدمات حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در شرق تهران اولین بار در باربری تهران بسته بندی و حمل بار و اثاثیه منزل در تهران. پدیدار شد.

]]>
https://www.barbari-tehran.com/freight-nezamabad-tehran-east/feed/ 0
باربری ویلاشهر متخصص در حمل بار و اثاثیه منزل+بسته بندی لوازم منزل به صورت صددرصد تضمینی https://www.barbari-tehran.com/freight-vilashahr-tehran-west/ https://www.barbari-tehran.com/freight-vilashahr-tehran-west/#respond Thu, 16 May 2019 08:52:43 +0000 https://www.barbari-tehran.com/?p=14105  باربری ویلاشهر در حال حاضر خدمات حمل اثاثیه منزل ، اسباب کشی دفتر کار و جابجایی کالا برای مشتریان که می خواهند خانه و یا دفتر کار خود را جابجا کنند ارائه می دهد. شرکت ما به دلیل ارائه خدمات بهتر و مقرون به صرفه رضایت کامل مشتریان را تا به امروز دریافت کرده است. […]

نوشته باربری ویلاشهر متخصص در حمل بار و اثاثیه منزل+بسته بندی لوازم منزل به صورت صددرصد تضمینی اولین بار در باربری تهران بسته بندی و حمل بار و اثاثیه منزل در تهران. پدیدار شد.

]]>
 باربری ویلاشهر در حال حاضر خدمات حمل اثاثیه منزل ، اسباب کشی دفتر کار و جابجایی کالا برای مشتریان که می خواهند خانه و یا دفتر کار خود را جابجا کنند ارائه می دهد. شرکت ما به دلیل ارائه خدمات بهتر و مقرون به صرفه رضایت کامل مشتریان را تا به امروز دریافت کرده است. اتوبار ما به همین دلیل به خوبی برای شرکت ها که تاکنون باما در حوزه انتقال کالا همکاری کرده اند شناخته شده است. از این سوی تیم حمل بار ما برای افرادی که قصد اثاث کشی دارند قابل اعتمادتر شده است.

باربری ویلاشهر دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری می باشد، و دارای سابقه چندین و چند ساله در زمینه جابجایی لوازم میباشد. شرکت ما تمامی کارهایی که برای شما انجام میدهد را به صورت صد در صد تضمین میکند و برای اجرایی نمودن قوانین اتحادیه باربری قبل از بار زدن وسایل شما عزیزان به کامیون حمل بار ، وسایل و بارهای شما عزیزان را به صورت رایگان بیمه می نماید تا اگر در حین جابجایی خسارتی به لوازم شما وارد شد هزینه ان را تمام و کمال پرداخت کند.

اگر شما در غرب تهران هستید و می خواهید به منطقه دیگر از تهران اثاث کشی کنید و یا حتی به شهرستان های اطراف تهران کوچ کنید باربری  ویلاشهر در خدمت گذاری به شما هر لحظه از زمان آماده می باشد.

باربری ویلاشهر

ویژگی هایی که باربری ویلاشهر را متمایز میکند :

باربر ویلاشهر خاطر شما را از اضطراب و استرس های طبیعی مربوط به اسباب کشی و خستگی های ناشی از بسته بندی و جابجایی اثاثیه منزل آسوده می کند.ما مفتخریم که دغدغه های شما را در امر اثاث کشی برطرف نموده و خاطره ی به یاد ماندنی را در ذهن شما رقم بزنیم. ویژگی های زیر تنها بخشی از خدمات بیشمار ما میباشد.

 • چندین سال تجربه حمل اثاثیه منزل و اداری و…
 • ماشین های بارکشی مجهز به کف و دیواره های آنها با موکت و ضربه گیر پوشیده شده تا در حین جابه جایی ،لوازم دچار آسیب نشوند.
 • در این موسسه بسته بندی وسایل به صورت حرفه ی و توسط کارگران مخصوص انجام میگیرد.
 • اسباب کشی با نازلترین و پایین ترین قیمت های ممکن
 • بسته بندی وسایل با ابزارهای و وسایل اولیه با کیفیت
 • دارای جواز و پروانه کسب فعالیت درون شهری
 • سرویس دهی همه روزه حتی در روزهای تعطیل سال
 • ارائه بیمه نامه و بارنامه رایگان

همین حالا با باربری ویلاشهر تماس بگیرید و با خیال راحت اثاثیه خود را درسریعترین زمان و بدون خسارت جابه جا کنید.

باربری ویلاشهر

 

چگونگی انجام بسته بندی در باربری ویلاشهر:

1-در صورت تمایل مشتری برای بسته بندی، باربری ما در اسرع وقت متخصصین بسته بندی را به منزل شما می آورد تا وسایل شما را بسته بندی کنند.

2- بعد از انکه وسایل بسته بندی شد ماشین های در محل اسباب کشی حاضر میشوند تا اثاث شما را بار بزنند.

3- متخصص چیدمان در کامیون حضور دارد و اثاث شما بر اثاث اصول چیدمان در خاور میچیند.

4- در مقصد پرسنل با تسلط کامل وسایل شما را خالی میکند و با اطمینان کامل به منزل می برد.

5- در صورت تمایل مشتری متخصصان ، چیدمان منزل را برای آن ها انجام میدهند.

6- کارگران نظافتی باربری ویلاشهر می توانند در نظافت و گرد گیری محل جدید در خدمت شما باشند.

چرا ما را انتخاب کنید؟

باربری ویلاشهر به منظور ارائه خدمات کامل و بهینه به کلیه همشهریان گرامی در سراسر تهران بزرگ و شهرستان های همجوار ، امکان تماس سریع در بهره مندی خدمات حمل و نقل و باربری را در سایت خود فراهم آورده است.به همین منظور شما می توانید با شماره تلفن هایی که در پایین صفحه قرار داده شده با باربری تماس حاصل نمایید.با تماس شما کارشناسان باربری ما هماهنگی های لازم را با شما انجام خواهند داد تا شما را در بهره مندی از خدمات بی نظیر خود کمک کنند.

شماره تماس های باربری ویلاشهر:

مناطق شمال تهران  : 22881821 – 22900849

کلیه محدوده های شرق تهران : 77970326

باربری های منطقه غرب تهران : 44362933

باربری های فعال ما: 

باربری وحیدیه

حمل بار در پونک

اتوبار در ستارخان

باربری در منطقه دماوند

نوشته باربری ویلاشهر متخصص در حمل بار و اثاثیه منزل+بسته بندی لوازم منزل به صورت صددرصد تضمینی اولین بار در باربری تهران بسته بندی و حمل بار و اثاثیه منزل در تهران. پدیدار شد.

]]>
https://www.barbari-tehran.com/freight-vilashahr-tehran-west/feed/ 0
باربری وحیدیه ارزنده ترین باربری در شرق تهران با خدمات نوین و بینظیر https://www.barbari-tehran.com/freight-vahidiye-tehran-east/ https://www.barbari-tehran.com/freight-vahidiye-tehran-east/#respond Tue, 14 May 2019 16:58:55 +0000 https://www.barbari-tehran.com/?p=14097 باربری وحیدیه محله‌ای در شرق تهران است. اين اتوبار یکی از زیر مجموعه باربری تهران میباشد. باربری وحیدیه آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای عزیزان ساکن محدوده ی وحیدیه و محله های نزدیک ان می باشد. باربری ما به صورت ۲۴ ساعته و در تمامی روز های هفته اماده ارائه ی خدمات باربری می باشد. باربری وحیدیه با بهره گیری […]

نوشته باربری وحیدیه ارزنده ترین باربری در شرق تهران با خدمات نوین و بینظیر اولین بار در باربری تهران بسته بندی و حمل بار و اثاثیه منزل در تهران. پدیدار شد.

]]>
باربری وحیدیه محله‌ای در شرق تهران است. اين اتوبار یکی از زیر مجموعه باربری تهران میباشد. باربری وحیدیه آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای عزیزان ساکن محدوده ی وحیدیه و محله های نزدیک ان می باشد. باربری ما به صورت ۲۴ ساعته و در تمامی روز های هفته اماده ارائه ی خدمات باربری می باشد. باربری وحیدیه با بهره گیری از سال ها تجربه و استفاده از افراد متخصص توانسته است با بهترین امکانات و تجهیزات خدمات باربری، اسباب کشی شما را انجام دهد. کارشناس های شرکت ما در ۲۴ ساعت شبانه روز حتی ایام تعطیل در اختیار مشتریان گرامی می باشند.

ما در باربری تهران با شعبات و همکارانی که در تمام مناطق تهران داریم، مفتخر به دریافت لقب بهترین و سریعترین باربری و در بین تمام موسسه های حمل و نقل در تهران شده ایم. و این مهم جز با همراهی شما عزیزان و هم چنین همدلی همکاران ما بدست نمیامد.ما در این موسسه حمل و نقل تمام تلاش خود را خواهیم کرد که رضایت شما را جلب نماییم. به خود می بالیم که با همکارانی دلسوز و مجرب تاکنون توانسته ایم رضایت حداکثری مشتریان خودمان را بدست آوریم.با انجام کار شما کار ما به پایان نخواهد رسید ومطمئنا آغاز یک همکاری و خدمت صادقانه ومفید برای شماست. کافیست که فقط با ما تماس بگیرید.

باربری وحیدیه

کارگران حرفه ای اسباب کشی در باربری وحیدیه:

چندین سال تجربه ی کار برای نیروهای ما کافیست تا در حین جابجایی از تمامی وسایل شما محافظت کنند.کارگران مخصوص اسباب کشی و باربری ما با توجه به تجربه کافی در این کار میتوانند بیشترین کمک را به شما کنند.کارگران ما همگی جوان و کارآزموده هستند.

ممکن است شما حداکثر سالی یک بار اسباب کشی کنید اما کارگران حرفه ای اسباب کشی این کار را هر روز انجام میدهند.کارگران حرفه ای ما با تجربه ای چندین ساله میتوانند در کمترین زمان اثاثیه و وسایل شما را جابجا کنند.شما عزیزان با یک تماس میتوانید از تمامی خدمات ما از جمله کارگران مخصوص حمل و جابجایی بار در باربری وحیدیه بهره مند گردید.لازم نیست شما به خودتان زحمت بدهید و حتی نگرانی از بابت خسارت به وسایلتان داشته باشید.کارگران تجربه بیشتری خواهند داشت و نقش مفیدی در تسریع کار جابجایی ایفا خواهند کرد. این کارگران از نیروی زبده و جوان تشکیل شده است. بدون وارد شدن کوچترین آسیبی به وسایل و لوازم تان آنها را توسط کارگران حرفه ای باربری وحیدیه به منزل جدیدتان منتقل کنید.در مجموعه ما همیشه رعایت اخلاق و ادب توسط کارگران جز اولین اصول کاری بوده است.

باربری وحیدیه

بسته بندی لوازم منزل به راحت ترین روش ممکن:

زمانی که تصمیم به اسباب کشی می گیرید و برای ورود به خانه جدید آماده می شوید در کنار هیجان و حس خوبی که دارید اضطرابی نیز وجود دارد که مربوط می شود به جابجایی و این مسئله کاملا طبیعی است. اضطراب ناشی از اسباب کشی مربوط می شود به مسائلی مانند : نگرانی برای به موقع انجام شدن کارها ، آسیب دیدن لوازم و اشیاء قیمتی ، بسته بندی لوازم منزل که هرکدام به نوبه خودشان مورد اهمیت قرار دارند.برای بسته بندی لوازم منزل به طور صحیح باید امکانات مناسب و تخصصی در اختیار داشته باشید. استفاده از کارتن های بسیار محکم و مقاوم ، چند لایه و بزرگ ، فوم های ضربه گیر ، کارتون های مخصوص پوشیده شده با فوم و پنبه برای وسایل ارزشمند و قیمتی و شکستنی ، سلفون برای بسته بندی صحیح لوازم منزل در اسباب کشی الزامی است.

درباره باربری وحیدیه:

باربری وحیدیه به منظور ارائه خدمات کامل و بهینه به کلیه همشهریان گرامی در سراسر تهران بزرگ و شهرستان های همجوار ، امکان تماس سریع در بهره مندی خدمات حمل و نقل و باربری را در سایت خود فراهم آورده است.ما در باربری وحیدیه به شما کمک میکنیم تا لوازم منزل، اثاثیه شرکت و ادارات را با نرخ مناسب و در سریع‌ترین زمان مطابق با خواسته‌هایتان جابه‌جا کنید.

شماره تماس های ما:

شرق تهران: 22881821

شمال تهران تمام محدوده هاش: 22903302

کلیه مناطق غرب تهران: 44362934

تمام مناطق مرکز تهران: 88784368

مناطق فعال:

باربری فردوس

حمل بار در پیروزی

اتوبار شهرک 22 بهمن

باربری در منطقه دماوند

و…

 

 

 

 

نوشته باربری وحیدیه ارزنده ترین باربری در شرق تهران با خدمات نوین و بینظیر اولین بار در باربری تهران بسته بندی و حمل بار و اثاثیه منزل در تهران. پدیدار شد.

]]>
https://www.barbari-tehran.com/freight-vahidiye-tehran-east/feed/ 0
باربری دماوند بهترین باربری در تهران و بسته بندی اصولی+ خدمات مدرن https://www.barbari-tehran.com/freight-damavand-tehran-east/ https://www.barbari-tehran.com/freight-damavand-tehran-east/#respond Mon, 13 May 2019 18:01:14 +0000 https://www.barbari-tehran.com/?p=14081 باربری دماوند یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری تهران بوده که خدمات باربری خود را در محدوده دماوند و محدوده نزدیک ان ،برای حمل اثاثیه و اسباب منزل شما، انجام می‌دهد. ما برای رضایت بیشتر مشتریان و افزایش محبوبیت خودمان، خدمات اسباب کشی  را با 30% تخفیف و ارزان تر از باربری های دیگر ارئه می‌دهیم. ما همچنین برای باربری دماوند خدمات بسته بندی […]

نوشته باربری دماوند بهترین باربری در تهران و بسته بندی اصولی+ خدمات مدرن اولین بار در باربری تهران بسته بندی و حمل بار و اثاثیه منزل در تهران. پدیدار شد.

]]>
باربری دماوند یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری تهران بوده که خدمات باربری خود را در محدوده دماوند و محدوده نزدیک ان ،برای حمل اثاثیه و اسباب منزل شما، انجام می‌دهد. ما برای رضایت بیشتر مشتریان و افزایش محبوبیت خودمان، خدمات اسباب کشی  را با 30% تخفیف و ارزان تر از باربری های دیگر ارئه می‌دهیم.

ما همچنین برای باربری دماوند خدمات بسته بندی مخصوص وسایل را هم ارائه می‌دهیم تا اگر وقت و حوصله بسته بندی لوازمتان را ندارید، با خیالت راحت خدمات بسته بندی را به ما بسپارید تا کارکنان ما با انواع کارتن‌ها ضد اب ، فوم های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه شوند و بسته بندی اصولی را برای شما انجام دهند.

باربری دماوند با تخصص و تجربه چندین ساله ای که درعرصه باربری دارد، شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری کرده و بارهای شما را سالم به مقصد می‌رساند.خدمات حمل و نقل و باربری به بهترین شکل ممکن و با بالاترین کیفیت صورت میگیرد تا کالاها و وسیله های شما بدون آسیب شکستگی یا ضربه خوردن  با سلامت کامل به مقصد برسد .شرکت ما در تمام نقاط تهران و ایران با سرعت و کارایی بالا آماده ی ارائه ی هرگونه خدمت به طور شبانه روزی و 24 ساعته می باشد.
 ما همواره آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشیم…

باربری دماوند

چیدمان اصولی و با ظرافت لوازم، در مقصد:

یکی دیگر از خدمات بسیار مناسب و مقرون به صرفه باربری دماوند بعد از مرحله بسته بندی و حمل بار، چیدمان لوازم خانه منطبق با سلیقه مشتری میباشد. چیدمان اثاثیه یکی از موثرترین کار در زیبایی منزلتان میباشد که پرسنل ما این کار را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام میدهند. مهم نیست که ما چطور و چگونه شما را یاری میکنیم، ما در کوتاه ترین زمان ممکن در محل حاضر میشویم تا کالاهای شما را به نحو احسن منتقل کنیم.

علاوه بر خدمات ذکر شده در مطالب فوق اتوبار ما خدمات دیگری نیز ارائه میدهد که به صورت زیر است:

 1. بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم اداری با استفاده از لوازم مخصوص
 2. صدور بیمه نامه کالا جهت اسوده خاطر بودن مشتریان
 3. تمیز کردن منزل در مبدا و مقصد
 4. حمل لوازم سنگین و حساس اعم از یخچال ساید باید ساید، گاوصندوق و…
 5. تخلیه اثاثیه و باز کردن وسایل و چینش دوباره انها زیر نظر مشتریان
 6. حمل بار و لوازم با کمترین قیمت ممکن
 7. جابجایی بار در سریع ترین زمان ممکن با تضمین صددرصد
 8. ارائه خدمات شبانه روزی حتی در ایام تعطیل سال
 9. و …

باربری دماوند

 مراحل و نکات کلیدی بسته بندی اثاثیه منزل:

 •  آماده سازی کلیه لوازم منزل جهت اسباب کشی
 •  خالی کردن یخچال فریزر از مواد غذایی، نوشیدنی ها و غیره
 •  آماده سازی منزل پیش از ورود کارگران باربری
 •  جمع آوری لباس، کتاب ها، اشیاء تزیینی و کلیه لوازم کوچک و بزرگ منزل که قرار است در بسته ها قرار داده شوند.
 •  جمع آوری و آماده سازی پول، مدارک شناسایی، جواهرات و غیره (جهت حمل بصورت شخصی)
 •  آماده سازی جعبه های مخصوص تلویزیون، کیف لپ تاپ و مواردی از این دست.
 •  نوشتن بر روی کارتن هایی که درون آنها لوازم و اشیاء شکستنی قرار داده می شود.
 •  در اختیار گذاشتن برخی وسایل و لوازمی برای کارگران حمل بار، که ممکن است جهت بسته بندی بکار بیایند (مثلا طناب، چسب   نواری، کارتن های اضافه و غیره)

شماره تماس های شبانه روزی فعال در باربری دماوند:

با توجه به توضیحاتی که در قسمت بالا درباره خدماتی که باربری ما ارائه میدهد گفتیم، در صورتی که قصد جابجایی هر گونه بار (سبک و سنگین) را در منطقه دماوند و محله های نزدیک ان را داشته باشید کافیست با ما تماس بگیرید. ما در کمترین زمان ممکن وسایل شما را با منصف ترین قیمت جا بجا میکنیم. پرسنل ما قدم به قدم در کنار شما هستند. خیالتان راحت.

شمال تهران تمام محدوده هاش: 22903302

کلیه مناطق غرب تهران: 44362934

تمام مناطق مرکز تهران: 88784368

 برخی از شعبات فعال باربری تهران:

باربری شهرک 22 بهمن

حمل بار در اقدسیه

اتوبار در مجیدیه

باربری در محدوده زعفرانیه

 

 

نوشته باربری دماوند بهترین باربری در تهران و بسته بندی اصولی+ خدمات مدرن اولین بار در باربری تهران بسته بندی و حمل بار و اثاثیه منزل در تهران. پدیدار شد.

]]>
https://www.barbari-tehran.com/freight-damavand-tehran-east/feed/ 0
باربری فردوس متخصص حمل بار و اثاث کشی سریع و مطمئن با کادر خوش اخلاق https://www.barbari-tehran.com/freight-ferdos-tehran-west/ https://www.barbari-tehran.com/freight-ferdos-tehran-west/#respond Sun, 12 May 2019 18:16:43 +0000 https://www.barbari-tehran.com/?p=14090 باربری فردوس (یکی از شعبات زیر نظر باربری تهران ) اماده ارائه خدمات حمل و نقل بار به سراسر کشور و انجام اسباب کشی لوازم منزل ، مبلمان اداری و شخصی، جهیزیه و… بسته بندی لوازم منزل، چینش اصولی انها در مقصد و … برای شما همشهریان عزیز میباشد. باربری ما با کادری اموزش دیده […]

نوشته باربری فردوس متخصص حمل بار و اثاث کشی سریع و مطمئن با کادر خوش اخلاق اولین بار در باربری تهران بسته بندی و حمل بار و اثاثیه منزل در تهران. پدیدار شد.

]]>
باربری فردوس (یکی از شعبات زیر نظر باربری تهران ) اماده ارائه خدمات حمل و نقل بار به سراسر کشور و انجام اسباب کشی لوازم منزل ، مبلمان اداری و شخصی، جهیزیه و… بسته بندی لوازم منزل، چینش اصولی انها در مقصد و … برای شما همشهریان عزیز میباشد. باربری ما با کادری اموزش دیده و ماهر تمامی لوازم شما را بدون کوچکترین اسیب دیدگی در مقصد به شما تحویل میدهد.

باربری فردوس یکی از بهترین شرکت های باربری در سطح استان تهران میباشد که همواره رضایتمندی و اعتماد مشتریان را در اولویت خود قرار داده است. امروزه شرکت های باربری به صورت حرفه ای و فعالیت های حمل اثاثیه منزل و کارهای مشابه ان را انجام میدهند. جابجایی لوازم یک منزل اگر توسط افراد ناوارد انجام شود بیشترین اسیب را به وسایل شما وارد میشود، شرکت ما با مهارت و سال ها فعالیت در امر جابجا کردن کالاها در این منطقه از تهران همواره اعتماد خود در بین مشتریان را کسب کرده است.

ارائه خدمات باربری و حمل بار شبانه‌روزی بدون هیچ محدودیتی در هر زمان به شما عزیزان تخصص ما می‌باشد. در تمامی ایام هفته حتی در روزهای تعطیل خدمات حمل بار و حمل اثاثیه را شبانه‌روزی ارائه می‌نماییم.

باربری فردوس

بسته بندی حرفه ای لوازم منزل در باربری فردوس:

باربری فردوس مفتخر است با استفاده از جدیدترین فناوری‌ ها و موارد اولیه شامل انواع پکیج‌ ها و بسته‌ بندی‌ ها متنوع و در سایزهای مورد نیاز به همراه متخصصان آموزش‌ دیده، در انجام این کار و رفع این مشکلات شما را یاری رسانند. با ارسال درخواست خود به صورت تلفنی، کارشناسان ما بهترین پک را بر حسب نیاز شما انتخاب می کنند.

خدمات بسته بندی ما شامل بسته بندی انواع وسایل منزل و کالاهای حساس و شکستنی همچنین لوازم منزل چون مبلمان، ماشین لباس شویی و سایر لوازم است.بسته بندی مناسب اسباب ادارات و شرکت ها با بهترین کیفیت و استحکام جهت جایجایی نیز از جلمه دیگر خدمات باربری ما است.دقت در انجام بسته بندی مناسب هم موجب سهولت در جابجایی اثاث منزل و هم موجب سرعت در اسباب کشی منزل می شود و حتی در سهولت چیدمان پس از اسباب کشی نیز موثر خواهد بود.ما شما را یاری میکنیم تا اثاثیه خود را در سريع ترين زمان ممکن و با پايين ترين هزينه و با ايمنی بالا جابجا کنید.خیالتان راحت.

جمع آوری و بسته بندی لوازم را بدون اینکه مجبور باشید به تنهایی انجام دهید به کارکنان باربری ما بسپارید. با این کار باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ها می شوید. بهترین راه برای اثاث کشی سریع، آسان و ارزان انتخاب اتوبار فردوس است.

باربری فردوس

 

چرا باید باربری فردوس را انتخاب کنیم؟

 1. باربری فردوس بیمه رایگان دارد و اجناس و لوازم منزل شما را گارانتی خواهند کرد.
 2. مشاوره رایگان دارد کارشناسان ما درمحل شما حاضر خواهد شد وبه شما مشاوره رایگان خواهد داد.
 3. باربری ما از همه مهمتر تخفیف ۳۰ در صد دارد و همیشه رضایت مشتری را سر لوحه خودش قرار داده است.
 4. کارگران مجرب آموزش دیده دارد و بصورت شبانه روری در خدمت همشریان عزیز میباشد.
 5.  بسته بندی حرفه ای را برای مشتریان عزیز ارائه میدهند.
 6. با نرخ و قیمت اتحادیه باربری کار میکنند.
 7. تمام استاندارد و قوانین بین الملل باربری را رعایت می کند.
 8. از بروزترین و پیشرفته ترین ابزار ها برای بسته بندی لوازم منزل شما استفاده میکند.
 9. بهره گیری از ماشین های موکت کاری شده و مسقف به همراه رانندگان اشنا به مسیر.
 10. چینش اصولی لوازم در مقصد زیر نظر شما .

راه های ارتبط با باربری فردوس:

باربری ما برای  هر منطقه از تهران شماره های مخصوصی در نظر گرفته است تا اگر قصد اسباب کشی در هر منطقه از تهران را داشتید بتوانید به راحتی به این شماره ها دسترسی داشته باشید ، همه این شماره ها در تمامی ساعات روز و حتی ایام تعطیل در دسترس شما شهروندان میباشد. از اعتماد کردن به ما پشیمان نخواهید شد.

تمام مناطق مرکز تهران: 88784368

تمام مناطق شرق تهران: 22881821

تمام مناطق غرب تهران: 44362934

تمام مناطق شمال تهران: 22903302

شعبات باربری تهران:

باربری بلوار کشاورز

اتوبار در دلاوران

حمل بار مطمئن در الهیه

باربری در محدوده جردن

نوشته باربری فردوس متخصص حمل بار و اثاث کشی سریع و مطمئن با کادر خوش اخلاق اولین بار در باربری تهران بسته بندی و حمل بار و اثاثیه منزل در تهران. پدیدار شد.

]]>
https://www.barbari-tehran.com/freight-ferdos-tehran-west/feed/ 0
باربری شهرک ۲۲ بهمن متخصص در حمل بار و اثاثیه منزل با منصف ترین قیمت https://www.barbari-tehran.com/%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1%db%8c-%d8%b4%d9%87%d8%b1%da%a9-22-%d8%a8%d9%87%d9%85%d9%86-%d9%85%d8%aa%d8%ae%d8%b5%d8%b5-%d8%ad%d9%85%d9%84-%d8%a8%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%d8%ab%d8%a7/ https://www.barbari-tehran.com/%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1%db%8c-%d8%b4%d9%87%d8%b1%da%a9-22-%d8%a8%d9%87%d9%85%d9%86-%d9%85%d8%aa%d8%ae%d8%b5%d8%b5-%d8%ad%d9%85%d9%84-%d8%a8%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%d8%ab%d8%a7/#respond Sat, 11 May 2019 16:57:35 +0000 https://www.barbari-tehran.com/?p=14075 ما در شرکت باربری شهرک 22 بهمن  می توانیم با افتخار اعلام کنیم که یکی از بهترین شرکت های باربری غرب تهران هستیم. شرکت باربری شهرک 22 بهمن با داشتن فعالیت در کلیه مناطق غرب تهران توانسته است در سالهای گذشته براحتی پاسخگوی نیازهای مشتریان خود باشد و در این زمینه به بهترین شکل ممکن […]

نوشته باربری شهرک ۲۲ بهمن متخصص در حمل بار و اثاثیه منزل با منصف ترین قیمت اولین بار در باربری تهران بسته بندی و حمل بار و اثاثیه منزل در تهران. پدیدار شد.

]]>
ما در شرکت باربری شهرک 22 بهمن  می توانیم با افتخار اعلام کنیم که یکی از بهترین شرکت های باربری غرب تهران هستیم. شرکت باربری شهرک 22 بهمن با داشتن فعالیت در کلیه مناطق غرب تهران توانسته است در سالهای گذشته براحتی پاسخگوی نیازهای مشتریان خود باشد و در این زمینه به بهترین شکل ممکن در زمینه باربری و اسباب کشی در سطح استان تهران و شهرستان ها کاملا موفق عمل کرده است.
همکاران ما در باربری شهرک 22 بهمن با آگاهی از مسئله ترافیک و رفت و آمد در بخش های مختلف  تهران ، نهایت سعی و تلاش خود را بکار می بندند و ما همواره در تلاش بودیم تا با استفاده از بهترین امکانات و استانداردهای روز جهان، در زمینه باربری و اسباب کشی غرب تهران عمل کنیم.

موفقیت ما حاصل تلاش بسیاری از پرسنل زحمتکش ماست که سالها تجربه در زمینه حمل بار را دارند و هم با مناطق مختلف بخش های شهر تهران آشنایی دارند و از طرف دیگر به مسئله اهمیت سالم رساندن وسایل و لوازم خانگی و یا اداره ها و شرکت ها کاملا واقف هستند.
شرکت ما از این رو همواره در طول سالهای گذشته جهت خدمت رسانی هر چه بهتر به مشتریان خود تلاش کرده است تا حد امکان روز به روز خدمات خود را بروز رسانی کرده و تا حد امکان ارتقا و گسترش دهد.

باربری شهرک 22 بهمن

حمل بار به شهرستان در باربری شهرک 22 بهمن:

حمل بار به شهرستان یکی از خدمات باربری شهرک 22 بهمن است. این شرکت در راستای تامین نیازهای مشتریان خود جهت اسباب کشی و جابجایی بار از تهران به شهرستان، تلاش دارد تا با استفاده از بهترین ماشین های باربری، کارگران زحمتکش و امکانات مناسب و همچنین بهترین تعرفه های حمل بار بین شهری در خدمت شما همشهریان گرامی باشد.

در این بحث منظور ما از حمل و جابجایی بار از تهران به شهرستان های کشورمان، در واقع حمل و نقل وسایل و لوازم افرادی است که از تهران قصد اسباب کشی و یا اثاث کشی به دیگر نقاط کشورمان را دارند.

دیگر خدمات ما: 

 1. داشتن نازلترین و پایین ترین  تعرفه های باربری
 2. باربری مطمئن همراه با جواز رسمی از اتحادیه
 3. دارای کارگران و رانندگان مجرب و خوش رفتار و با مسئولیت
 4. انجام درست و به بهترین شکل بسته بندی وسایل حساس و شکستنی
 5. وسایل نقلیه استاندارد و سالم جهت حمل مطمئن بار
 6. مشاوره و راهنمایی کامل / رایگان در زمینه اسباب کشی و بسته بندی اصولی
 7. بارنامه و بیمه نامه رایگان
 8. ارائه خدمات شبانه روزی
 9. و …

باربری شهرک 22 بهمن

درباره باربری شهرک 22 بهمن:

باربری شهرک 22 بهمن خوشبختانه در کلیه مناطق غرب تهران جهت باربری و حمل بار و همچنین خدمات بسته بندی وسایل و اسباب و اثاثیه شما آماده همکاری است.
ما تمام مناطق غرب تهران را براحتی تحت پوشش قرار داده و خدمات خود را در زمینه بسته بندی با استفاده از محکم ترین و مقاوم ترین کارتن ها و جعبه های اسباب کشی و حمل بار انجام داده و سپس با استفاده از بهترین خودروهای باربری درجه یک ،به محل جدید سکونت و یا دفتر جدید موسسه و شرکت شما حمل خواهیم کرد.شرکت ما به شما مشتریان عزیز صمیمانه قول می دهد که نهایت تلاش خود را در زمینه ارائه بهترین خدمات اسباب کشی و بسته بندی ارائه دهد. با این حال همواره پذیرایی نظرات و پیشنهادات گرم و صمیمانه شما جهت بهبود هر چه بیشتر کیفیت کار خود نیز هستیم.

شماره تماس های باربری شهرک 22 بهمن:

اگر قصد باربری یا اسباب کشی دارید و تجربه کافی در این زمینه ندارید و یا می خواهید وسیله ای را از نقطه ای به نقطه دیگر منتقل کنید و یا به هر دلیلی نیاز به خدمات حمل و نقل در محدوده شهرک 22 بهمن دارید، اتوبار ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. برای این منظور به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید و یا در هر ساعت از شبانه روز با شماره زیر تماس بگیرید

بیشتر مناطق شمال تهران : 22900849 –||– 22903302

مناطق شرق تهران : ۷۷۹۷۰۳۲۶

تمام مناطق مرکز تهران : 88784368

مناطق غرب تهران: ۴۴۳۶۲۹۳۳

مناطق جنوب تهران :  09128105191

مناطق فعال ما:

باربری پاسداران

حمل بار در مجیدیه

اتوبار در محدوده مرزداران

 

نوشته باربری شهرک ۲۲ بهمن متخصص در حمل بار و اثاثیه منزل با منصف ترین قیمت اولین بار در باربری تهران بسته بندی و حمل بار و اثاثیه منزل در تهران. پدیدار شد.

]]>
https://www.barbari-tehran.com/%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1%db%8c-%d8%b4%d9%87%d8%b1%da%a9-22-%d8%a8%d9%87%d9%85%d9%86-%d9%85%d8%aa%d8%ae%d8%b5%d8%b5-%d8%ad%d9%85%d9%84-%d8%a8%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%d8%ab%d8%a7/feed/ 0
باربری پیروزی حمل بار و اثاثیه منزل در تهران و خدمات ارزنده به صورت شبانه روزی https://www.barbari-tehran.com/freight-pirozi-tehran-east/ https://www.barbari-tehran.com/freight-pirozi-tehran-east/#respond Fri, 10 May 2019 09:19:08 +0000 https://www.barbari-tehran.com/?p=14065 باربری پیروزی ارائه دهنده بهترین خدمات باربری اعم از جابجایی لوازم منزل،ادارجات، بیمارستان ها، شرکت های خصوصی و دولتی و… ، بسته بندی لوازم با پیشرفته ترین ابزار ها، چینش اصولی انها در مقصد زیر نظر شما عزیزان و خدمات بیشمار دیگری که در ادامه برای شما توضیح توضیح خواهم داد. اگر کار حمل اثاثیه […]

نوشته باربری پیروزی حمل بار و اثاثیه منزل در تهران و خدمات ارزنده به صورت شبانه روزی اولین بار در باربری تهران بسته بندی و حمل بار و اثاثیه منزل در تهران. پدیدار شد.

]]>
باربری پیروزی ارائه دهنده بهترین خدمات باربری اعم از جابجایی لوازم منزل،ادارجات، بیمارستان ها، شرکت های خصوصی و دولتی و… ، بسته بندی لوازم با پیشرفته ترین ابزار ها، چینش اصولی انها در مقصد زیر نظر شما عزیزان و خدمات بیشمار دیگری که در ادامه برای شما توضیح توضیح خواهم داد.

اگر کار حمل اثاثیه توسط یک شرکت معتبر باربری انجام شود وقتی که اسباب کشی شروع می شود معمولاً آسان و بدونه دردسر این کار می تواند انجام شود ، از این رو باربری پیروزی برای جهت امور حمل اثاثیه و جابجایی بارهای شما به صورت شبانه روزی حمل بار و جابجایی اثاثیه منزل را ارائه می دهد این شرکت با داشتن سابقه چندین ساله و درخشان در زمینه اسباب کشی و بهره گیری از پرسنل ماهر و حرفه ای همیشه به فکر آن بوده است که یک اسباب کشی بی دردسر و بدونه مشکل را با رعایت کردن تمامی اصول اسباب کشی برای شما به عمل آورده باشد و توانسته باشد یکی از بهترین انتخاب های شما برای حمل اثاثیه شما باشد، ما همیشه به این فکر بوده ایم که بهترین راه کارهای اسباب کشی را برای شما انجام دهیم تا در حین حمل اثاثیه دچار هیچگونه مشکلی در این زمینه نشوید.

شرکت باربری پیروزی یکی از شرکت های بسیار متعهد در امر باربری می باشد. این شرکت بهترین و ارزنده ترین خدمات را برای حمل بار برای مشتریان ارائه می دهد تا رضایت انها را جلب کند و انها را جزو مشتریان دائمی خود کند. ما منتظر برقراری ارتباط با شما هستیم.

باربری پیروزی

بسته بندی کالا در باربری پیروزی:

یکی از مهمترین وظایف حمل بار بسته بندی می باشد که باربری پیروزی توانسته در این زمینه بسیار موفق شود. در باربری ما یک گروه فقط برای امر بسته بندی کالاهای منزل در نظر گرفته شده است که امر بسته بندی را در مدت کوتاهی و با رعایت تمامی نکات ایمنی انجام می دهند. با سپردن کار بسته بندی به باربری پیروزی می توانید تمامی وسایل خود را بدون هیچ گونه آسیبی تحویل بگیرید. کار بسته بندی وسایل را گروه متعهد باربری پیروزی بسپارید و دیگر نگران هیچ چیزی نباشید. این گروه برای ایمنی بیشتر وسایل از فوم های ضربه گیر و سلفون ها استفاده می کنند.

برخی دیگر از خدمات اتوبار ما:

 1. استفاده از کارگران و رانندگان با تجربه و با اخلاق
 2. بسته بندی اصولی و حرفه ای هرگونه بار و اسباب اثاثیه منزل
 3.  سرویس دهی و حمل آن به تمام نقاط تهران وشهرستان با قیمت مناسب
 4. ارائه کننده مناسب ترین و منصفانه ترین قیمت و تعرفه های حمل بار
 5. ارائه خدمات شبانه روزی و مشاوره رایگان جهت حمل نقل اسان و بدون دردسر
 6. بارنامه و بیمه نامه رایگان قبل از انجام جابجایی بار
 7. حمل بار با ماشین های مجهز و با کیفیت همچون کامیونت , خاور , نیسان بار و وانت بار
 8. و …

 

باربری پیروزی

قیمت حمل اثاثیه منزل در باربری پیروزی:

یکی از موارد ضروری در حمل و جابجایی لوازم منزل ، قیمت حمل اثاثیه منزل می باشد. شرکت های مختلفی معمولا با براورد هزینه اولیه و هزینه ای پس از حمل و جابه جایی اثاثیه منزل موجب ناراحتی افراد می شوند به عبارتی در مرحله اول شرکت باربری هزینه اولیه ای را براورد می کند و پس از اسباب کشی هزینه دیگری را ، همین ویژگی موجب شده است، اطمینان بسیاری از افراد به شرکت های باربری کمتر شود. از این رو باربری پیروزی سعی کرده است با کارشناسی صحیح، هزینه را به طور درست براورد کند تا این نوع نگرانی را کاهش دهد.

جهت اطلاع و دسترسی به نرخ جابجایی نسبت به بارتان از منو سایت به بخش (تعرفه ها) مراجعه بفرمایید. پس از مشاهده قیمت ها، قیمت های ما را با دیگر باربری ها مقایسه کنید و مناسب ترین قیمت حمل و نقل را انتخاب کنید.

تیم منظم و یکپارچه باربری پیروزی:

یکی از اصلی ترین عوامل موفقیت در هر شغلی ، استفاده از نفرات با نظم بالا و کار گروهی دقیق و قوی است. این موضوع به خصوص در زمینه شغل حمل و نقل لوازم  از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. نظم و کار تیمی باربری پیروزی باعث شده تا این مجموعه به عنوان یکی از دقیق ترین شرکت های باربری شناخته شود. ما به رضایت شما افتخار میکنیم.

جهت ارتباط با ما با شماره های زیر تماس بگیرید:

مناطق شمال تهران: 22881821 – 22900849

شرق تهران : 77970326

باربری های منطقه غرب تهران : 44362933

شعبات فعال ما:

باربری ارژانتین

حمل بار در اقدسیه

اتوبار در محدوده پاسداران

جابجایی لوازم در منطقه تهرانسر

و …

 

 

نوشته باربری پیروزی حمل بار و اثاثیه منزل در تهران و خدمات ارزنده به صورت شبانه روزی اولین بار در باربری تهران بسته بندی و حمل بار و اثاثیه منزل در تهران. پدیدار شد.

]]>
https://www.barbari-tehran.com/freight-pirozi-tehran-east/feed/ 0