کامیون و خاور باربری تهران: اسباب کشی و جابجایی وسایل جزو دغدغه های خانواده بشمار می رود و خانواده در تلاش هستند خانه ای برای خود خریداری کنند تا هر چه زودتر از کابوس اسباب کشی راحت شوند. اسباب کشی منزل اگر با دقت و آگاهانه و با تخصص لازم انجام  شود می تواند بسیار لذت بخش و خوب باشد. اگر جابجایی وسایل برای شما سخت است بدانید که اصول و نکات باربری را به خوبی نمی دانید و اغلب دچار مشکلاتی می شوید که خسارت به روی دوش شما می گذارد. و بعلت تجربه تلخی که دارید اکثر کار اثاث کشی سخت و طاقت فرساست.

اصلا نگران نباشید باربری تهران متخصص در امر حمل و نقل و بسته بندی در کنار شماست تا بهترین تجربه اسباب کشی منزل را برای شما رقم بزند. باما همراه باشید.

اسباب کشی منزل با خاور و کامیون

اگر میخواهید اسباب کشی منزل انجام دهید کنید باید با حوصله و خونسردی کامل اینکار رو انجام دهید و سرایط رو طوری مدیریت کنید تا هیچ گونه اتفاق برای وسایل شما رخ ندهد. توصیه هایی که به شما برای داشتن یک اثاث کشی و باربری خوب به موارد زیر می باشد:

1 – دو یا هفته قبل از انجام باربری حتما لوازم مورد نیاز برای بسته بندی را خریداری کرده و برای روز اخر نگذارید. سعی کنید از لوزام باکیفیت مثل کارتن, پلاستیک حبابدار و … تا صدمه ای به وسایلتان وارد نشود. 2 – حتما وسایل خود را ابتدا مرتب کرده و بعد شروع بسته بندی نمایید و بسته بندی را از وسایل کوچک و شکستنی شروع کنید و حداقل برای لوازم بزرگ مثل تلویزیون و یخچال از کارتن های خودشان استفاده کنید. 3 – لوازمی که احتیاجی به آنها ندارید را دور بریزید تا حجم باری که می خواهید جابجا کنید کم شود. 4- برای تسهیل در امر جابجایی حتما وسایل را در گوشه ای مرتب بچینید.

تلفن باربری : 88579056

جابجایی وسایل با کامیون باربری

پس از اتمام بسته بندی وسایل زمان انتقال ان به داخل ماشین شده است. شما می توانید براساس نیاز باری خود از وسایل نقلیه ای همچون کامیون باربری, خاور ایسوس, وانت بار و نیسان بار مجهز شده به ابزارهای اسباب کشی استفاده نمایید. اگر خودتان وسیله نقلیه دارید که هیچ سعی کنید از پتو و طناب محکم, وسایل خود محکم بسته و فصا خالی کار و پشت وسایل با پتو پوشش دهید. اگر ماشین باربری ندارید نگران نباشید از باربری های منطقه خود یا از باربری تهران درخواست ماشین نمایید. مزایای ما نسبت به دیگر باربری ها داشتن همه نوع ماشین مجهز و آماده به سرویس دهی می باشد .

در این مرحله برای انتقال وسایل مسلما به افراد توانمند و قوی نیاز هست تا وسایل را خوب جابجا کنند و در بعضی مواقع منزل شما در طبقه چندم می باشد و نیاز هست که افراد با دقت و ماهر بالا آن را به پایین منتقل کرده و به داخل ماشین باربری قرار دهند.

شعبه: باربری یوسف آباد تهران

حمل بار با کامیون باربری در تهران شبانه روزی

کامیون باربری مناسب ترین ماشین برای امر اثاث کشی منزل می باشد که کاملا جادار است و در یک سرویس کلیه وسایل شما جابجا می شود. که هم سریع تر جابجا خواهید شد و همینطور هزینه کمتری در قبال باربری پرداخت خواهید کرد. در تصویر زیر کامیونت شرکت را مشاهده می کنید که کاملا تمیز و مجهز به ابزاهای باربری می باشد. قیمت حمل بار با کامیون برای 3 ساعت اغلب بین 160 الی 190 تومن می باشد که هزینه نهایی به مدت زمان طول کشیدن اسباب کشی شما بستگی دارد. برای همین منظور یک هزینه اضافی تر هم برای  حالتی که شما بیشتر از 3 ساعت با کامیون باربری نیاز داشته باشید, از شما دریافت خواهیم کرد. فضای بیشتری که در کامیون باربری وجود دارد می تواند حجم بار زیادی را جابجا کند.

بنابراین تعداد سرویس ها جابجایی کمتر خواهد شد و هزینه و کرایه نهایی هم کاهش پیدا می کند و به صرفه اثاث کشی خواهید کرد.

 

کامیون باربری در تهران

کامیون های باربری استفاده شده اغلب مسقف و اتاق دار و مجهز به کلیه لوازم اسباب کشی هستند و در زمان بارانی و برفی هم می توانید با این نوع ماشین های امر باربری را به خوبی انجام دهید.  اینگونه ماشین به علت توانایی بالایی دارند برای حمل وسایل سنگین و بزرگ بکار گرفته می شوند.

حمل بار با خاور ایسوس و مجهز 22353474

استفاده از مکانیک مخصوص در باربری تهران:

یکی از اشکالاتی که در ماشین های باربری می افتد مشکلات فنی ماشین است. دلیلش هم سرویس دهی های متعدد در طول روز و هفته می باشد بنابراین نداشتن مشکل و ایراد در ماشین می تواند کمک زیادی در بالا رفتن کیفیت سرویس دهی داشته باشد. برای همین در باربری تهران سعی کرده ایم برای رفع مشکلات عمده در ماشین های باربری همچون کامیون و خاور و… مکانیک حرفه ای و باتجربه را در نظر بگیریم تا هر روز یا هر زمان که ماشین های دچار مشکل شدند آنرا تعمیر کرده و هرهفته یک سرویس کامل ماشین ها را انجام دهد تا در هفته آینده بدون مشکل و با اطمینان بیشتر به مشتریان سرویس دهی می کند. ما بشدت به رضایت و دائمی کردن مشتری اهمیت می دهیم و سعی می کنیم با ارائه این چنین خدماتی کیفیت کار خود را بالا ببریم.

تلفن برای درخواست حمل بار با کامیون و خاور باربری: 22353474