باربری کامرانیه

باربری در کامرانیه تهران سرویس دهی به کلیه مناطق تهران

باربری کامرانیه با بیش از چندین سال سابقه درخشان در امر حمل بار، اثاثیه منزل ، اثاثیه ادارات و… در تهران می باشد، مدیریت و اجرای هزاران حمل و نقل بدون هیچ مشکلی، بسته بندی اثاثیه و کالاهای شما توسط یک تیم کاملا حرفه ای و باتجربه همچنین عقد قرارداد و ارائه بیمه و بارنامه از جمله خدمات بیشماری است که باربری ما ارائه میدهد

تعداد بسیاری باربری در سطح شهر فعالیت می کنند اما خدمات باربری مناسبی ارائه نمی دهند. در زمان تماس با یک باربری، از خدماتی که آن باربری ارائه می دهد سوال کنید، هیچ کدام از آنها سرویس های باربری کامرانیه را ندارند.

باربری کامرانیه با دارا بودن تعرفه مناسب و هزینه کارشناسی شده و ارسال به موقع خودرو های حمل بار با بهترین امکانات و تجهیزات وظیفه خود میداند و مفتخر است در طول سالها فعالیت در زمینه باربری و اتوبار همواره رضایتمندی مشتریان خود را در اولویت کارهای خود قرار داده است. شرکت ما دارای خودروهای حمل بار متفاوتی است که در این سرویس ها می توان به سرویس وانت بار و نیسان بار نیز اشاره کرد.

 

معرفی خدمات باربری کامرانیه تهران

باربری کامرانیه تهران تمامی خدمات خود را زیر نظر اتحادیه باربری داران استان تهران انجام می دهد و دارای مجوز از اتحادیه می باشد و تمامی قیمت های باربری خود را زیر نظر اتحادیه و طبق تعرفه اتحادیه به شما ارائه می دهد. باربری کامرانیه با ارائه باکیفیت ترین سرویس های خود همواره در کنار شما خواهد بود. خدمات این شرکت به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته و ۳۶۵ روز در سال می باشد پس در هر نقطه از تهران هستید، می توانید اسباب کشی خود را با اتوبار فرمانیه انجام دهید.

از مهمترین خدماتی که باربری کامرانیه به مشتریان خود ارائه میدهد:

  • بسته بندی لوازم منزل با بهترین ابزار ها
  • بهره گیری از پرسنل خوش اخلاق و با تجربه
  • استفاده از ماشین های تمیز و مجهز به همراه رانندگان اشنا به مسیر
  • ارائه مشاوره رایگان
  • بیمه نامه و بارنامه رایگان قبل از انجام فرایند اسباب کشی
  • ارائه خدمات شبانه روزی حتی در ایام تعطیل سال
  • تهیه ابزار های بسته بندی (از جمله چسب، کارتن های محکم و ضد اب و…)
  • چینش لوازم منزل زیر نظر شما در مقصد

این ها تنها بخشی از خدمات باربری کامرانیه میباشد، در صورتی که میخواهید اطلاعات بیشتری درباره خدمات شرکت ما داشته باشید فقط کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.

باربری کامرانیه

استفاده از ماشین آلات و تجهیزات مدرن در باربری کامرانیه:

استفاده از ماشین و خودروهای پیشرفته و مجهز متناسب با نوع بار از دیگر سرویس هایی است که باربری ما برای رضایت مشتریان خود از آن استفاده می کند. یکی از معیار های مهم شرکت ما رساندن ایمن و سالم بار مشتری به مقصد و جلب رضایت مشتری است. برای همین مدیریت باربری تمام توان خود را به کار می برد تا با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته و پرسنلی باتجربه بار مشتری را سالم به مقصد برساند.

باربری کامرانیه برای این که به هدف اصلی خود دست یابد و رضایت مشتری را به دست آورد ، آموزش های لازم در رابطه با چگونگی حمل بار سالم و مطمئن لوازم حساس ، نکات ضروری در رابطه با حمل لوازم حساس ، شیوه صحیح بسته بندی لوازم ، اصول اساسی بسته بندی ، نحویه چیدمان لوازم در داخل خودروهای حمل بار توسط کادر باربری ها را به افراد خود آموزش می دهد.

 

تماس با باربری کامرانیه:

اگر قصد انتقال بار دارید ،می توانید با دفتر باربری کامرانیه تماس حاصل نمائید و سفارش انتقال بار بدهید. پس از برقراری تماس مشاوران موجود در باربری از بار شما و مبداء و مقصد نهایی بار شما مطلع می شوند و در رابطه با شرایط کاری باربری و چگونگی انتقال بار ، هزینه های دریافتی و بهترین زمان حمل بار،  شما را راهنمایی می کنند.

مناطق شمال تهران  : 22353474

کلیه محدوده های شرق تهران : 77970326

باربری های منطقه غرب تهران : 09196861009

برخی از شعبات ما:

اتوبار شهرک امید

باربری در منطقه فرمانیه 

باربری در جردن

حمل بار در زعفرانیه

 

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :