باربری کامرانیه

باربری در کامرانیه تهران سرویس دهی به کلیه مناطق تهران

باربری کامرانیه تهران با بیش از چندین سال سابقه درخشان در امر حمل بار، اثاثیه منزل ، اثاثیه ادارات و… در تهران می باشد، مدیریت و اجرای هزاران حمل و نقل بدون هیچ مشکلی، بسته بندی اثاثیه و کالاهای شما توسط یک تیم کاملا حرفه ای و باتجربه همچنین عقد قرارداد و ارائه بیمه و بارنامه از جمله خدمات بیشماری است که باربری ما ارائه می دهد. تعداد بسیاری باربری در سطح شهر فعالیت می کنند اما خدمات باربری مناسبی ارائه نمی دهند. در زمان تماس با یک باربری، از خدماتی که آن باربری ارائه می دهد سوال کنید، هیچ کدام از آنها سرویس های باربری کامرانیه را ندارند.

باربری کامرانیه با دارا بودن تعرفه مناسب و هزینه کارشناسی شده و ارسال به موقع خودرو های حمل بار با بهترین امکانات و تجهیزات وظیفه خود میداند و مفتخر است در طول سالها فعالیت در زمینه باربری و اتوبار همواره رضایتمندی مشتریان خود را در اولویت کارهای خود قرار داده است. شرکت ما دارای خودروهای حمل بار متفاوتی است که در این سرویس ها می توان به سرویس وانت بار و نیسان بار نیز اشاره کرد. شعبه: اتوبار شهرک امید

باربری کامرانیه

معرفی خدمات فوق العاده باربری کامرانیه تهران

باربری کامرانیه تهران تمامی خدمات خود را زیر نظر اتحادیه باربری داران استان تهران انجام می دهد و دارای مجوز از اتحادیه می باشد و تمامی قیمت های باربری خود را زیر نظر اتحادیه و طبق تعرفه اتحادیه به شما ارائه می دهد. باربری کامرانیه با ارائه باکیفیت ترین سرویس های خود همواره در کنار شما خواهد بود. خدمات این شرکت به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته و ۳۶۵ روز در سال می باشد پس در هر نقطه از تهران هستید، می توانید اسباب کشی خود را با اتوبار فرمانیه انجام دهید.

از مهمترین خدماتی که باربری کامرانیه به مشتریان خود ارائه میدهد:

 • بسته بندی لوازم منزل با بهترین ابزار ها
 • بهره گیری از پرسنل خوش اخلاق و با تجربه
 • استفاده از ماشین های تمیز و مجهز به همراه رانندگان اشنا به مسیر
 • ارائه مشاوره رایگان
 • بیمه نامه و بارنامه رایگان قبل از انجام فرایند اسباب کشی
 • ارائه خدمات شبانه روزی حتی در ایام تعطیل سال
 • تهیه ابزار های بسته بندی (از جمله چسب، کارتن های محکم و ضد اب و…
 • چینش لوازم منزل با دقت زیر نظر شما در مقصد

باربری در منطقه فرمانیه

 

استفاده از ماشین آلات و تجهیزات مدرن باربری در کامرانیه

استفاده از ماشین و خودروهای پیشرفته و مجهز متناسب با نوع بار از دیگر سرویس هایی است که باربری ما برای رضایت مشتریان خود از آن استفاده می کند. یکی از معیار های مهم شرکت ما رساندن ایمن و سالم بار مشتری به مقصد و جلب رضایت مشتری است.

برای همین مدیریت باربری تمام توان خود را به کار می برد تا با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته و پرسنلی باتجربه بار مشتری را سالم به مقصد برساند.باربری کامرانیه تهران برای این که به هدف اصلی خود دست یابد و رضایت مشتری را به دست آورد ، آموزش های لازم در رابطه با چگونگی حمل بار سالم و مطمئن لوازم حساس ، نکات ضروری در رابطه با حمل لوازم حساس ، شیوه صحیح بسته بندی لوازم ، اصول اساسی بسته بندی ، نحویه چیدمان لوازم در داخل خودروهای حمل بار توسط کادر باربری ها را به افراد خود آموزش می دهد.

شعبه : باربری در جردن

تماس با اتوبار کامرانیه , شبانه روزی در خدمتیم

اگر قصد انتقال بار دارید ،می توانید با دفتر باربری در کامرانیه تماس حاصل نمائید و سفارش انتقال بار بدهید. پس از برقراری تماس مشاوران موجود در باربری از بار شما و مبداء و مقصد نهایی بار شما مطلع می شوند و در رابطه با شرایط کاری باربری و چگونگی انتقال بار ، هزینه های دریافتی و بهترین زمان حمل بار،  شما را راهنمایی می کنند.

 • مناطق شمال تهران : 22353474
 • کلیه محدوده های شرق تهران: 77970326
 • باربری های منطقه غرب تهران: 09196861009
 • شعبه حمل بار در زعفرانیه

حمل بار و اثاثیه با بیمه نامه در کامرانیه

برای انجام پروسه اثاث کشی مطمئن نیاز هست تا بار مشتری کامل بیمه شود تا در صورت هر گونه اتفاقی, بیمه هزینه خسارت را پرداخت کند. برای خیلی از شما اتفاق افتاده که خودتان اسباب کشی کرده اید و در حین اسباب کشی وسایل با ارزشتان صدمه ای دیده است. چون خودتان اسباب کشی می کنید مسئولیت هر گونه اتفاق را باید برعهده بگیرید اما در صورتی که وسایلتان را به یک باربری مجوز دار و معتبر مثل باربری کامرانیه می سپارید با خیال آسوده اسباب کشی خواهید کرد به دو دلیل: 1) باربری ما با داشتن سابقه و افراد توانمند اثاث کشی مطمئن با رعایت ایمنی بسته بندی و حمل بار برایتان انجام خواهد داد 2) باراتان بیمه می شود تا اگر خدایی نکرده اشتباها خسارتی از سمت کارگران ما به بارتان وارد شد تمام و کمال هزینه خسارت پرداخت شود.

بسته بندی وسایل مطمئن توسط کارگران زبده و توانمند

امر بسته بندی وسایل یکی از مراحل اولیه هر اسباب کشی استاندارد می باشد که باید با دقت زیاد و رعایت اصول ایمنی این کار انجام شود. برای اینکار پیشنهاد می کنیم یک موسسه حمل و نقل مطمئن و معتبر انتخاب کنید چون بسته بندی کار حساسی است و هر شرکتی توان انجام اصولی آن را ندارد در این زمینه دقت زیادی کنید. بعضا برخی باربری ها در تهران وجود دارنند که بسته بندی وسایل را انجام می دهند اما مسئولیت هیچ گونه اتفاقی را برعهده نمی گیرند. اول از همه به مجوز باربری توجه کنید دوم نمونه کارهای انجام شده آنها را ببیند تا مطمئن شوید سرویس دهی آن باربری مورد تایید است.

 • باربری کامرانیه تهران اماده ارائه بهترین و تخصصی ترین خدمات بسته بندی وسایل
 • بکارگیری نیروهای توانمند و متخصص در این زمینه
 • استفاده از ضربه گیرهای حبابدار و کارتن های مستحکم
 • چسب پهن های مخصوص بسته بندی

بسته بندی بار

شعبه : باربری در اندرزگو

اتوبار کامرانیه اثاث کشی سریع و به صرفه به کل تهران

اگر برای شما مشتری عزیز زمان جابجایی و ارزان بودن حمل بار مهم است با ما همراه باشید. اتوبار کامرانیه تهران با انواع ماشین آلات متنوع و استاندارد در کمترین زمان وسایل تان به مقصد انتقال می دهد  با انتخاب درست ماشین باربری می توانید در هزینه حمل بار صرفه جویی کنید. باربری ویلاشهر

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :