باربری پاسداران اتوبار پاسداران

باربری پاسداران متخصص حمل بار و  اسباب اثاثیه منزل , اسباب شرکت های دولتی و خصوصی , سازمان های دولتی و خصوصی , اداره جات و … همراه با بسته بندی حرفه ای و اصولی هر گونه بار که توسط پرسنل مجرب و کاربلد با اخلاق صورت می گیرد . تمامی خدمات باربری پاسداران به صورت کاملا تضمینی صورت می گیرد بدین معنا که باربری ما وسایل و اسباب اثاثیه شما را بیمه می کند و در صورت خسارت های احتمالی در حین حمل نقل  بسته بندی  چیدمان و… به بارتان , باربری ما هزینه تمامی خسارت های وارد شده به بارتان را پرداخت  می کند. انجام اثاث کشی فقط شامل منطقه پاسداران تهران نیست بلکه سرویس دهی ما برای مناطق  و محله های اطراف ان همچون گلستان , اقدسیه , فرمانیه هروی , چمران , احتشامیه , چالهرز و … 🚚  می باشد .

در ضمن باربری ما با دارا بودن سابقه چندین ساله در امر باربری و بسته بندی در تهران سعی کرده است با استخدام نمودن پرسنل و افراد مجرب و کاربلد در امور بسته بندی و حمل نقل و چیدمان خدمات خود را به نحو احسن انجام دهد تا خیال شما از سالم رسیدن بارتان راحت باشد و هم باعث جلب رضایت شما و دائمی شدن حضور شما در شرکت ما تا اگر در آینده نیازی به باربری و جابجایی بارتان داشتید از شرکت ما استفاده کنید .

شماره تماس جهت ااثاث کشی و بسته بندی  :  2290084922881821

باربری پاسداران یکی از منصف ترین باربری ها در محدوده پاسداران می باشد که تمامی قیمت ها و هزینه های باربری (درون شهری و برون شهری ) و بسته بندی هرگونه بار کاملا مناسب و در جهت رضایت مشتری تعیین شده است . جهت اصلاع از قیمت ها با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید و یا از بخش منو سایت از ( تعرفه های باربری ) دیدن فرمایید .

باربری پاسداران

ارائه خدمات نوین با قیمت مناسب و خدمات ویژه در باربری پاسداران :

باربری ما دارای سابقه چندین ساله در امر باربری و بسته بندی بار و اسباب اثاثیه منزل شرکت و … در تهران می باشد . در مدت این چند سال د رجهت جلب رضایت مشتری و توسعه کسب و کارمان سعی کرده ایم تا بهترین و مناسب ترین خدمات را به شما ارائه دهیم . کافیست خدمات زیر را با ما تجربه کنید .

1- ارائه مناسب ترین و منصفانه ترین قیمت های بسته بندی و باربری به تمام نقاط تهران (جهت اطلاع بیشتر تماس بگیرید)

2- استفاده از رانندگان و کارگران باتجربه ,کاربلد و با اخلاق در امر حمل جابجایی و بسته بندی بار و اسباب اثاثیه منزل و ….

3- ارائه خدمات بسته بندی اصولی و حرفه ای وسایل و اسباب اثاثیه با کارتن حجیم و محکم توسط پرسنل مجرب (از نمونه کارها دیدن فرمایید)

4- حمل هرگونه بار بدون محدودیت حجم و وزن با ماشین های مخصوص باربری همچون کامیونت , خاور , نیسان بار و وانت بار

5- حمل نقل و بسته بندی هرگونه بار و اسباب اثاثیه و سرویس دهی به تمام نقاط تهران و شهرستان

6- جابجایی و بسته بندی ویژه انواع بار همچون مبلمان , جهیزیه عروس ,میز صندلی کمد , رخت خواب , تردمیل , انواع یخچال و …

7-بیمه نامه بار و تضمین انجام تمامی خدمات باربری پاسداران و پرداخت هر گونه خسارت احتمالی هنگام جابجایی , بسته بندی و چیدمان و..

8- بالا بودن کیفیت ماشین های باربری ما و  دارای ابزای پیشرقته بسته بندی وسایل

9- حمل بار و اثاثیه منزل در اسرع وقت با بسته بندی ویژه

 

حمل بار در پاسداران

بسته بندی اصولی هرگونه وسایل و لوازم باارزش :

یکی از اساسی ترین کارهایی که باید به خوبی در امر اثاث کشی و حمل بار صورت گیرد بسته بندی درست و اصولی وسایل منزل یا شرکت می باشد . چالشی که برای هر فردی در موقع اسباب کشی وجود دارد بسته بندی وسایل جوری که در زمان انتقال بار از مبدا به مقصد اتفاقی برای وسایلشان نیفتد . با بی توجهی به بسته بندی وسایل می توان فاجعه برای وسایلتان رقم بزنید طوری به وسایلتان خسارتی وارد شود که دیگر نتوانید از آن وسایل استفاده ای کنید و همه ی آنها وسایل را باید دور بزنید .

سپردن کار به کاردان مهم ترین کار در هر حرفه ایست . باربری پاسداران متخصص در امر بسته بندی و با داشتن مجموعه نیروهای کاربلد و  باتجربه  بهترین خدمات در زمینه بسته بندی را به شما مشتریان عزیز ارائه می کند . نیروهای ما وسایل شما را با استرچ رپ – بابل رپ – سلفون – چسب – کارتن های چندلایه به روش های نوین بسته بندی می کنند تا صدمه ای به بارتان در هنگام جابجایی وارد نشود .

شرکت ما کلیه خدماتی که به مشتریان خود عرضه می کند با تضمین کامل عرضه می کند و مسئولیت کلیه رخ دادهای اسباب کشی توسط همکارانمان را برعهده گرفته و در صورت خسارت و صدمه احتمالی از سمت باربری تهران کلیه هزینه خسارت را پرداخت می کند . خیالتان راحت .

 

شماره تماس ☎ باربری پاسداران ( سفارش از 8صبح تا 12 شب ):

تمامی شماره های موجود در سایت همیشه در دسترس عموم قرار دارد و شهروندان عزیز ساکن در محدوده پاسدارن و شرق تهران هر زمان از روزهای هفته که تمایل به باربری و بسته بندی بارشان داشته باشند باربری آماده ارائه بهترین خدمات باربری به صورت شبانه روزی به تمام نقاط تهران وشهرستان می باشد .  برای سفارش ماشین مخصوص بارتان با شماره های زیر تماس  بگیرید و علاوه برسفارش می توانید از مشاوره رایگان جهت انجام هر چه بهتر اسباب کشی بهره مند شوید .

تماس برای شهروندان ساکن در شمال تهران ( باربری شمال تهران : 22881821  ||| 22903302 || 22881821 )

تماس برای شهروندان ساکن در مرکز تهران :  88659061 |88784368

باربری شرق تهران :  77970326

غرب تهران :  44449118  || 44362934

جنوب تهران : ——————-

شعبات مهم  باربری تهران و اتوبار تهران :

باربری سعادت آباد 22900849

باربری ظفر  22900849

باربری تهرانپارس 88784368

جنت اباد

فرمانیه

اندرزگو

جردن

باربری یوسف آباد

 

 

 

 

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


  1. […] باربری پاسداران و اتوبار پاسداران تلفن ۲۲۸۸۱۸۲۱ | اسباب &#8230… […]