باربری نگارستان

باربری نگارستان کرج یکی از باربری های تهران بوده که همراه با چندین تن از بهترین متخصصین، آماده ارائه خدمات ویژه به  صورت شبانه روزی به مشتریان عزیز میباشد و همواره در تلاش هست با بکارگیری بهترین نیروی کار در امر  بسته بندی ها و اثاث کشی ها و بسته بندی انها ،رضایت مشتریان گرامی را جلب نموده و انها را جز مشتریان دائمی خود کنند. 

باربری ما دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری می باشد، و دارای سابقه چندین و چند ساله در زمینه جابجایی لوازم میباشد. شرکت ما تمامی کارهایی که برای شما انجام میدهد را به صورت صد در صد تضمین میکند و برای اجرایی نمودن قوانین اتحادیه باربری قبل از بار زدن وسایل شما عزیزان به کامیون حمل بار ، وسایل و بارهای شما عزیزان را به صورت رایگان بیمه می نماید تا اگر در حین جابجایی خسارتی به لوازم شما وارد شد هزینه ان را تمام و کمال پرداخت کند.

با توجه به توضیحاتی که دادم اگر قصد اسباب کشی دارید با باربری نگارستان کرج تماس بگیرید تا از خدمات بی نظیری که این باربری ارائه میدهد بهره مند شوید. از اعتماد کردن به ما پشیمان نخواهید شد.

باربری نگارستان

خدمات نوین و با کیفیتی که بار بری نگارستان کرج ارائه میدهد:

حمل اثاثیه منزل و اثاث کشی از دغدغه هایی میباشد که در زندگی تمام شهروندان گرامی میباشد. حمل اثاثیه منزل بدون آسیب رسیدن به لوازم یکی از مهمترین مراحل اثاث کشی است. عدم تخصص کافی در بسته بندی، حمل و جابه جایی بار و وسایل سنگین و همچنین عدم وجود تجهیزات مناسب از عمده دغدغه های همشهریان عزیز است. شرکت باربری نگارستان کرج با دارا بودن شعبات متعدد در سراسر سطح استان و برون شهری توانسته است این امر مهم را به بهترین شکل ممکن برای مشتریان گرامی به انجام برساند.

از خدمات بی نظیری که باربری ما ارائه میدهد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بسته بندی لوازم با بهترین ابزار ها به صورت حرفه ای
  • ارائه خدمات باربری ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.
  • ارائه دهنده خدمات باربری و اسباب کشی داخل شهری و بین شهری
  • بهره گیری از ماشین های حمل بار مجهز به موکت کاری و سقف عایق بندی شده
  • کاگران متخصص و خوش اخلاق در زمینه بسته بندی و جابجایی لوازم
  • حمل و نقل و جابه جایی انواع لوازم سنگین و اثاثیه‌های حساس و شکستنی.
  • استفاده از چسب‌های محکم مخصوص بسته بندی و ضربه‌گیرهای پوششی در داخل و خارج از باکس‌های بسته بندی

باربری نگارستان

باربری نگارستان کرج:

اگر می خواهید اسباب کشی خود را با اطمینان خاطر انجام دهید،این کار را به نیروهای متخصص  در شرکت ما بسپارید.یک جابجایی بی دردسر و سریع باید بر اساس استاندارد هایی انجام شود. این اتوبار افتخار دارد که با توجه به کلیه این اصول حرفه ای،در زمینه ی حمل و انواع اسباب کشی به همشهریان خود خدمت رسانی کند.کافی است قبل از اسباب کشی و جابجایی با ما تماس بگیرید؛ کادر مجرب ما در اسرع وقت در محل حاضر شده و با بررسی نوع بار ، اقدام به بسته بندی اصولی اثاثیه خواهند کرد.

باربری نگارستان کرج با بهرمندی از انواع ماشین الات مثل وانت بار، نیسان بار، خاور، کامیونت، کامیون و تریلی و با استفاده از نیروی .متعهد و کار بلد کلیه بارهای برون شهری را به نحو احسن برای شما جابجا میکنند.

شماره تماس باربری نگارستان کرج:

باربری نگارستان کرج برای هر منطقه شماره هایی اختصاص داده تا اگر قصد اثاث کشی در هر منطقه از سطح استان و بین شهری داشته باشید به راحتی بتوانید به شماره ها دسترسی داشته باشید

بیشتر مناطق شمال تهران : 22900849 –||– 22903302

مناطق شرق تهران : ۷۷۹۷۰۳۲۶

تمام مناطق مرکز تهران : 88784368

مناطق غرب تهران: ۴۴۳۶۲۹۳۳

جنوب تهران :  09128105191

شعبات فعال ما:

باربری در میرداماد

باربری محدوده فردیس کرج

اتوبار حسن اباد کرج

حمل بار در شهرک بنفشه کرج

 

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :