باربری مینی سیتی

باربری مینی سیتی باداشتن سالها تجربه و مهارت در امر خدمات باربری و اثاث کشی همواره توانسته است که به روزترین و کامل ترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه نماید، طوری که موجب صرفه جویی در هزینه و زمان شما شود. اسباب کشی یکی از حساس ترین و پراسترس ترین فرایند جابجایی منزل بوده که اگر بدرستی انجام نشود باعث میشود خسارت هایی به شما وارد شود. اتوبار تهران با استخدام کردن پرسنل اموزش دیده و باتجربه در این زمینه این مراحل را با دقت فراوان و تضمینی انجام میدهند.ما در اتوبار مینی سیتی اماده ایم که تا خدمات باربری شما را بدون دغدغه و نگرانی انجام دهیم. خیالتان راحت.

شرکت ما با امکانات مجهز و عرضه خدمات پیشرفته حمل بار منزل، ادارجات، کارخانجات و… ، بسته بندی لوازم و چینش حرفه ای انها در مقصد، اماده خدمت رسانی همه روزه (حتی در ایام تعطیل هفته) در محدوده مینی سیتی و محله های اطراف ان میباشد تا شهروندانی که در این منطقه زندگی میکنند و قصد اثاث کشی دارند هیچ نگرانی بابت جابجایی لوازم خود نداشته باشند.یکی از مهمترین دستاورد های چند ساله باربری ما، جلب رضایت مشتریان و دائمی کردن انها میباشد.

اتوبار مینی سیتی

خدماتی که باربری مینی سیتی به مشتریان خود ارائه میدهد:

باربری مینی سیتی علاوه بر خدمات حمل بار و جابجایی ان، خدمات ویژه ای که را هم ارائه میدهد که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. از این رو در این بخش به معرفی برخی از خدمات خود می پردازیم:

  • ارائه خدمات مشاوره باربری به صورت رایگان
  • ارئه خدمات بسته بندی و چینش انها
  • ارائه خدمات حمل و نقل و جایجایی
  • ارائه خدمات بارنامه و بیمه نامه باربری
  • ارائه خدمات شبانه روزی
  • تهیه و استفاده از باکس ها و جعبه های محکم مخصوص بسته بندی
  • بهره گیری از افراد متخصص با روش های مدرن
  • استفاده از افراد توانمند و با تجربه در حمل بار و جابجایی لوازم سنگین
  • حمل وسایل سنگین اعم از گاوصندوق، یخچال، لباسشویی و…

 

اتوبار در مینی سیتی

باربری ارزان را با باربری مینی سیتی تجربه کنید

هزینه حمل بار و باربری ثابت نبوده و بر اساس عوامل محتلفی میتواند متغیر باشد. قیمت و تعرفه ها بر اساس نوع خدماتی که شرکت باربری ارائه میدهد، متفاوت است.

به همین منظور اگر قصد دارید تا از تعرفه های باربری در تهران اگاهی داشته باشید با ما تماس بگیرید و با توضیح نوع و شرایط ان از قیمت دقیق ان مطلع شوید. باربری مینی سیتی همواره مفتخر است با رعایت انصاف همواره تعرفه های باربری ارزان و همراه با تخفیف را در کنار حمل و نقل بار برای مشتریان عزیز فراهم نموده است.برای اطلاع از تعرفه ها از بخش تعرفه های باربری دیدن فرمایید.

تماس با باربری مینی سیتی:

باربری مینی سیتی با داشتن شماره های مختلف این امکان را به مشتران خود میدهد تا در هر زمان از شبانه روز که میخواهند با ما تماس بگیرند و ماشین مورد نیاز خود را سفارش دهند.

کلیه محدوده های شرق تهران: 09196861009

کلیه مناطق غرب تهران: 09196861009

تمام مناطق مرکز تهران: 88579056

تمام مناطق شمال تهران: 22353474

شعبات باربری تهران:

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :