باربری مهرشهر کرج

باربری مهرشهر کرج باربری تهران اماده ارائه خدمات حمل بار و اثاث کشی منزل، ادارجات، شرکت های خصوصی و دولتی، کارخانجات و…، بسته بندی حرفه ای و چینش انها در مقصد زیر نظر شما میباشد. شرکت ما یکی از خدمات مهمی که ارائه میدهد، حمل بار به شهرستان ها میباشد. در صورتی که قصد اسباب کشی از تهران به شهرستان ها را دارید با ما تماس بگیرید تا با کادری مجرب و ماشین های باربری مدرن و تمیز به همراه رانندگان باتجربه در سریع ترین زمان ممکن در خدمت شما باشیم.

باربری ما با داشتن تیم اموزش دیده و ماهر علاوه بر خدمات حمل اثاثیه منزل، خدمات بسته بندی وسایل منزل را هم با ابزار های به روز انجام میدهند. باربری مهرشهر کرج مفتخر است در صورت حضور شما شهروندان در محدوده باربری مهر شهر، باربری اصولی و اسوده ای برای شما فراهم اورد. مهرشهر بار با سال ها تجربه و خدمات شایسته به هموطنان ساکن در کرج و حومه ان، اماده است تا به بهترین شکل این کار را به انجام برسانند.

باربری مهرشهر

نحوه خدمت رسانی باربری مهرشهر در محدوده مهرشهر:

باربری ما خدمات خود را از جایی که مشتری گفته شروع میکند.در ابتدا شرکت ما تمام لوازم شما را به صورت رایگان بیمه میکند تا شما از بابت سالم رسیدن بارتان خیالتان راحت باشد. بعد از این پرسنل ما با اجرای نوین بسته بندی حرفه ای، کالا و اثاث شما شروع شده و پس از انجام بسته بندی، وسایل شما را به داخل ماشین های مخصوص حمل و نقل بار چینی میکنیم و بارتان را در محل مورد نظر تخلیه کرده و با دقت تمام ان ها را زیر نظر شما چیدمان میکنیم.

از دیگر خدمات باربری مهرشهر:

  • ارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل سال
  • بسته بندی تخصصی انواع لوازم و وسایل بزرک و کوچک و شکستنی
  • تهیه باکس و سبد های محکم برای بسته بندی
  • کارگران متخصص و اموزش دیده در امر بسته بندی و اثاث کشی
  • بهره گیری از رانندگان اشنا به مسیر و باتجربه
  • انجام انواع حمل و نقل لوازم سنگین
  • جابجایی در داخل طبقات
  • صرفه جویی در هزینه و زمان و اطمینان از انجام کامل کار

اتوبار مهرشهر

 

تعرفه های ارزان باربری در باربری مهرشهر کرج

شرکت باربری مهرشهر یکی از ارزان ترین تعرفه های باربری را در تهران و شهرستان ها را دارد. به طور یقین قیمت باربری  و حمل بار را نمیتوان به صورت قطعی و از قبل تعیین نمود چرا که چگونگی ارائه سرویس بر اساس نیاز های مشتریان میتواند متفاوت باشد.

اگر به قیمت دقیق برای حمل بار خود نیاز دارید کافی است با همکاران ما در باربری مهرشهر تماس بگیرید و با توضیح نوع بار و شرایط ان مثل اسباب کشی منزل در اپارتمان یا در یک مجتمع با تعداد طبقات زیاد و یا سایر خدمات باربری قیمت دقیق و همراه با تخفیف ویژه را دریافت نمایید. باربری مهرشهر همواره با رعایت انصاف، تعرفه های باربری ارزان را در جهت رضایت مشتریان عزیز فراهم نموده است.

اتوبار مهرشهر:

شرکت باربری مهرشهر در زمینه اسباب کشی در تمامی مناطق تهران و باربری بین شهری و درون شهری فعالیت میکند. شما میتوانید با تماس با شماره های زیر مشکلات اثاث کشی و باربری خود را به ما بسپارید. شرکت ما با داشتن کادری ورزیده و کاربلد به همراه ماشین های مدرن و موکت کاری شده و با رعایت تمام نکات ایمنی اثاث کشی شما را به بهترین شکل ممکن به اتمام میرسانند.

شماره تماس : 88579056| 22353474

شعبات فعال ما:

باربری دولت

حمل بار در زعفرانیه

اثاث کشی در مرزداران

باربری در محدوده تهرانسر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :