باربری فرمانیه تهران

باربری فرمانیه متخصص حمل بار و اثاثیه منزل، ادارجات، شرکت های دولتی و خصوصی، کارخانجات، جهیزیه و…با کادری مجرب و جوان اماده خدمت رسانی به عزیزانی که در این منطقه قرار دارند هستند. شهروندانی که در فرمانیه مستقر هستند در هر زمان از شبانه روز که قصد اثاث کشی و جابجایی کالاها را دارند میتوانند با باربری فرمانیه تماس بگیرند.

شماره تماس جهت اسباب کشی و بسته بندی وسایل منزل 22353474 | 88579056

اتوبار فرمانیه یکی از مناطق تحت پوشش باربری تهران میباشد که دارای تجربه فراوان و درخشان در زمینه حمل و نقل میباشدکه ما را از سایر رقیبان متمایز میسازد.بسته بندی کالاها در شرکت ما به صورت کاملا حرفه ای و اصولی توسط افراد خبره و متخصص صورت می گیرد، به گونه ای ک حتی کوچک ترین اسیبی به وسایل شما نمیرسد.

اتوبار ما با ارائه خدمات ویژه و نوین به  بهترین شکل ممکن سعی در جلب رضایت مشتری و دائمی کردن انها میباشد که این یک معیار مهم برای ما میباشد.

بسته بندی کاملا حرفه ای و با متد های روز دنیا در باربری فرمانیه تهران

بسته بندی لوازم خانه یکی از معضلات شهروندان میباشد که اگر توسط افراد کار بلد انجام نشود باعث میشود خسارت زیادی به شما تحمیل شود. ولی اگر میخواهید اثاث کشی بی دردسری داشته باشید کافیست با سپردن کار بسته بندی و باربری وسایل به اتوبار فرمانیه، کار خود را به کاردان بسپارید.بسته بندی وسایل مورد نیاز اعم از لوازم شکستنی، لوازم منزل چون یخچال، مبل، تلویزیون، بوفه و… به همراه پرسنل کار بلد، به شما این اطمینان را میدهیم که اسباب کشی بدون دردسری داشته باشید.

خدماتی که ما ارائه میدهیم:

  1. بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم اداری با استفتده از لوازم مخصوص و ضربه گیر های مقاوم
  2. صدور بیمه نامه کالا جهت اسوده خاطر بودن مشتریان
  3. تمیز کردن منزل در مبدا و مقصد
  4. حمل لوازم سنگین و حساس
  5. تخلیه اثاثیه و باز کردن وسایل و چینش دوباره انهر زیر نظر مشتریان
  6. حمل بار و لوازم با کمترین قیمت ممکن
  7. جابجایی بار در سریع ترین زمان ممکن با تضمین صد در صد

چیدمان اصولی و با ظرافت لوازم، در مقصد

یکی دیگر از خدمات بسیار مناسب و مقرون به صرفه اتوبار فرمانیه بعد از مرحله بسته بندی و حمل بار، چیدمان لوازم خانه منطبق با سلیقه مشتری میباشد. چیدمان اثاثیه یکی از موثرترین کار در زیبایی منزلتان میباشد که پرسنل ما این کار را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام میدهند. مهم نیست که ما چطور و چگونه شما را یاری میکنیم، ما در کوتاه ترین زمان ممکن در محل حاضر میشویم تا کالاهای شما را به نحو احسن منتقل کنیم.

جبران خسارت! باربری فرمانیه تهران قبل از جابجایی لوازم تمام وسایل شما را بیمه میکند تا اگر خسارتی به شما وارد شد هزینه ان را به طور کامل پرداخت نماید.

 

 

باربری در فرمانیه

 

چرا اتوبار فرمانیه؟

تهران بار با سال ها تجربه در عرصه حمل و نقل و اثاث کشی منزل و… با کیفیت ترین و مطمئن ترین روش های بسته بندی اثاثیه منزل را با استاندارد های بالا و قیمتی مناسب اجرا خواهد کرد. تهران بار خیال شما را از اظطراب و استرس هایی که در هنگام اسباب کشی با ان روبرو هستید را با استفاده از ماشین های ویژه و مجهز اسوده میکند.

منتظر تماستان هستیم.

شعباتی که تحت پوشش باربری فرمانیه تهران میباشند

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :