باربری حسن آباد کرج

باربری حسن آباد کرج یکی دیگر از شعبه های مهم باربری تهران میباشد که اماده ارائه خدمات حمل بار و اثاث کشی منزل، ادارجات، کارخانجات، بیمارستان ها و… میباشد.اسباب کشی منزل یکی از کارهای سخت و استرس زا در طول زندگی روزمره همه ما میباشد که هر سال با ان مواجه هستیم، ولی با یک برنامه ریزی دقیق و انتخاب درست میتوانیم تمام دردسر های باربری و اسباب کشی را برطرف نمایید. باربری حسن آباد کرج با سالها تجربه در امر باربری و اثاث کشی منزل میتواند انتخابی درست برای شما باشد.

یکی از فرایند های مهم در هنگام جابجایی، بسته بندی لوازم میباشد که اگر بدرستی انجام نشود باعث خسارت هایی میشود، و حتما باید توسط افراد کاربلد انجام پذیرد. اگر خودتان وقت و حوصله بسته بندی را ندارید میتوانید فقط با یک تماس با باربری حسن آباد خیال خود را از این بابت راحت کنید. پرسنل ما در باربری حسن اباد با دارا بودن متخصصین بسته بندی میتوانند در سریع ترین زمان ممکن تمام وسایل شما را با ابزار های پیشرفته که از صدمه دیدن به وسایل جلوکیری شود، انجام دهند.

 

قیمت و هزینه های جابجایی بار در باربری حسن آباد کرج:

قیمت خدماتی که اتوبار ها ارائه میکنند همواره یکی از اصلی ترین و مهم ترین دغدغه های مشتریان میباشد.شرکت های زیادی که در زمینه حمل و نقل فعالیت میکنند و همیشه تفاوت های زیادی را در قیمت ها میتوان شاهد بود.شرکت ما هزینه و قیمت هایی که ارائه میدهد به عوامل مختلفی بستکی دارد که مهمترین انها عبارتند از:

 • فاصله بین مبدا و مقصد
 • تعداد طبقات ساختمان های مبدا و مقصد
 • تعداد افراد و نیروی کاری تیم های اعزام شده
 • نوع ماشین درخواستی برای اثاث کشی

با توجه به این که باربری حسن آباد کرج زیر نظر اتحادیه باربری تهران فعالیت خود را ادامه میدهد، این اطمینان را به مشتریان خود میدهد که همه قیمت های تعیین شده در حهت رضایت مشتریان و شهروندان عزیز میباشد. در صورتی که میخواهید از قیمت های دقیق باربری اطلاع داشته باشید با باربری حسن اباد تماس بگیرید و یا از منوی سایت از بخش (تعرفه های باربری) دیدن فرمایید.

باربری حسن اباد

خدمات بارزی که باربری حسن آباد کرج ارائه میدهد:

فعالیت های زیر تنها بخشی از خدمات و امکانات ما در باربری حسن اباد کرج میباشد:

 1. اعزام نیرو های ورزیده و ماهر
 2. ارسال سرویس باربری با راننده مطمئن و مجرب
 3. حمل و جابجایی جهیزیه عروس و وسایل سنگین مثل ساید بای ساید، گاوصندوق و…
 4. بیمه نامه و بارنامه رایگان
 5. خدمات شرکت به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی میباشد
 6. بسته بندی اثاثیه منزل و کالاهای اداری و تجاری به صورت حرفه ای و تضمینی
 7. ارائه مشاوره های باربری و اسباب کشی منزل
 8. دارا بودن تجهیزات باربری و حمل بار لوکس
 9. ماشین های عایق کاری شده و مجهز سده به ضربه گیرهای پوشش

شماره تماس های ثبت سفارش و مشاوره رایگان:

یکی دیگر از ویژگی های مهم باربری حسن آباد کرج در دسترس بودن تلفن به صورت 24 ساعته میباشد، تا اگر مشتریان قصد اثاث کشی داشته باشند به راحتی بتوانند با یک تماس و درخواست نیرو بتوانند وسایل خود را جابجا کنند. باربری حسن اباد با اختصاص دادن شماره های مختلف  این امکان را به مشتریان ارائه میدهد تا هر زمان که خواستند با ما تماس بگیرند.

مناطق شمال تهران: 22353474

کلیه محدوده های شرق تهران: 09196861009

جنوب تهران تمام محدوده هاش: 09196861009

شعبات فعال ما:

باربری دولت 

باربری در محدوده میرداماد

اتوبار در مهرشهر کرج

حمل بار در فرمانیه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :