باربری جردن

باربری جردن (یکی دیگر از مناطقی است که در محدوده سرویس دهی باربری تهران می باشد) خدمات متنوع و متفاوتی را برای شهروندان عزیز فراهم نموده است که هدف از این خدمات بی شمار این است که شما دغدغه و نگرانی بابت بخش های مختلف فرایند باربری و اثاث کشی نداشته باشید. اتوبار جردن با دارا بون کادر ماهر و باتجربه در امور حمل و نقل بار و لوازم منزل، ادارجات، شرکت های خصوصی و دولتی و… اماده ارائه خدمات باربری و انجام یک اسباب کشی اسان و بدون دردسر برای شما عزیزان میباشد.

باربری جردن یکی از بهترین شرکت های باربری در سطح استان تهران میباشد که همواره رضایتمندی و اعتماد مشتریان را در اولویت خود قرار داده است. امروزه شرکت های باربری به صورت حرفه ای و فعالیت های حمل اثاثیه منزل و کارهای مشابه ان را انجام میدهند. جابجایی لوازم یک منزل اگر توسط افراد ناوارد انجام شود بیشترین اسیب را به وسایل شما وارد میشود، شرکت ما با مهارت و سال ها فعالیت در امر جابجا کردن کالاها در این منطقه از تهران همواره اعتماد خود در بین مشتریان را کسب کرده است.

اگر تمایل به استفاده از سرویس ها و خدمات ما را دارید، میتوانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن در خدمت شما همشهریان عزیز باشیم.

شماره های تماس : 22881821|22900849

اتوبار جردن

چگونگی خدمت رسانی در محدوده جردن در باربری جردن:

باربری ما با فرستادن پرسنل کاربلد و اموزش دیده و ماشین های مدرن و تمیز به مبدا کار خود را شروع میکند. در ابتدا با پرسنل ما وسایل شما را بصورت کاملا حرفه ای بسته بندی کرده و سپس بعد از فرایند بسته بندی وسایل شما را به داخل ماشین های مخصوص حمل و نقل باز چینی و بعد از بار زدن، بارتان را در مقصد مورد نظر بدون کوچکترین خط و خش تخلیه میکنند و با دقت تمام ان ها را زیر نظر شما همشهریان عزیز باز چینی میکنند.

خدمات باربری در جردن:

  • ارائه خدمات شبانه روزی حتی در ایام تعطیل
  • بسته بندی تخصصی لوازم با کارگران خانم و اقا
  • ارائه مشاوره باربری  و اسباب کشی منزل
  • ارسال و تحویل بار در سرسع ترین زمان ممکن
  • عرضه کلیه خدمات به صورت امن و کمترین قیمت
  • انواع ماشین الات باربری اعم از کامیونت، نیسان، وانت
  • حمل وسایل سنگین مثل یخچال ساید بای ساید، لباسشویی، گاوصندوق و…

تعرفه باربری جردن

تعرفه های باربری در باربری جردن:

شرکت باربری جردن یکی از ارزان ترین تعرفه های حمل و بار را در تهران دارد که میزان تعرفه این باربری بر اساس نوع خدماتی که شرکت باربری مورد نظر ارائه میدهد متفاوت است. به همین منظور اگر قصد کسب اطلاعات در زمینه تعرفه های باربری را دارید با ما تماس بگیرید و با توضیح نوع بار مثل اثاث کشی خانه در مجتمع یا اپارتمان با میزان طبقات و یا سایر خدمات باربری قیمت دقیق را دریافت کنید.باربری جردن با رعایت انصاف همواره ب دنبال بهترین و کیفیت ترین خدمات در کنار تعرفه های مناسب برای شما بوده ایم.

شماره تماس های باربری:

باربری ما برای هر منطقه هر منطقه از تهران شماره های مخصوصی در نظر گرفته است که همه این شماره ها در تمامی ساعات روز و حتی ایام تعطیل در دسترس شما شهروندان میباشدتا اگر قصد جابجایی هرگونه بار را داشتید با شماره های ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت راننده و کارگران خود را به محل بفرستیم تا خدمات شما را با امکانات بالا و صددرصد تضمینی عرضه کنند.

تمام مناطق مرکز تهران: 88784368

تمام مناطق شرق تهران: 22881821

تمام مناطق غرب تهران: 44362934

تمام مناطق شمال تهران: 22903302

شعبات باربری تهران:

باربری مرزداران

باربری نارمک

باربری مجیدیه

باربری تجریش

 

 

 

 

 

 

 

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :