باربری کشاورز

باربری کشاورز : بلوار کشاورز که پیشتر به نام بلوار الیزابت دوم نامیده میشود،در منطقه 6 تهران واقع شده است. این بلوار از میدان ولیعصر در شرق اغاز و به خیابان دکتر غریب ختم میشود.باربری تهران به جز ارائه خدمات با کیفیت به کسانی که در این منطقه ساکن هستند به مناطقی که نزدیک بلوار کشاورز هستند از جمله:خیابان فلسطین،خیابان حجاب،خیابان قدس و… خدماتی در زمینه حمل بار و اسباب کشی منزل و… ارائه میدهد. 22353474

باربری بلوار کشاورز دارای کادری مجرب،جوان،خوش اخلاق و خوش برخورد در زمینه جابجایی بار ،بسته بندی حرفه ای و اصولی و به مقصد رساندن انها بدون حتی کوچکترین خسارت و کاملا تضمینی می باشد.

خدمات باربری کشاورز با کیفیت و استاندارد

فعالیت اصلی این باربری در حوزه حمل و نقل و اثاث کشی درون شهری و بسته بندی وسایل در محدوده بلوار کشاورز و تمام مناطق تهران که به صورت شبانه روزی و در جهت جذب و رضایت مشتری خدماتی را به مشتریان ارائه میدهد. اتوبار بلوار کشاورز با داشتن سابقه چندین ساله و جواز فعالیت حمل و نقل در شهر تهران توانسته خود را از مهمترین و معتبرترین شرکت ها در حوزه باربری و بسته بندی معرفی نماید. هیچ مشتری راضی به سرویس دهی خدمات ضعیف و بی کیفیت اسباب کشی نیست و تابحال هیچ شرکتی بدون داشتن مشتری دوام نیاورده است.

باربری کشاورز در مدت سالها تجربه به قدرت رضایت مشتری پی برده است و خدمات اسباب کشی و بسته بندی که به افراد ارائه می کند تمام تلاش خود را می کند بهترین خدمات را ارائه نماید تا علاوه بر رضایتمندی آن مشتری, هم مشتری دائمی ما شود هم کار ما را به دیگران تبلیغ کند.

اتوبار در کشاورز تهران

خدمات باربری و اتوبار بلوار کشاورز

  • مشاوره رایگان جهت اسباب کشی راحت به همراه توصیه نکات باربری
  • ارائه خدمات 24 ساعته در ایام هفته
  • حمل همه نوع بار و اسباب اثاثیه منزل و ادارجات و شرکت های دولتی و خصوصی
  • حمل بار با مجهزترین و کیفیت ترین ماشین های باربری
  • بسته بندی وسایل به صورت کاملا نوین و اصولی
  • جابجایی اثاثیه منزل به تمام نقاط تهران در سریع ترین زمان

شعبه: باربری ولنجک

منصف ترین تعرفه باربری و بسته بندی

نرخ و هزینه های تعیین شده برای حمل و نقل اسباب اثاثیه،بسته بندی و … درون شهری مقرون به صرفه میباشد.میتوانید برای مشاهده تعرفه های باربری از منوی سایت به قسمت (تعرفه های باربری و اتوبار)مراجعه کنید. اتوبار بلوار کشاورز تلاش میکند تا پایین ترین و مناسب ترین قیمت ها را برای مشتریان تعیین کند تا رضایت مشتریان خود را جلب نماید و ان ها را مشتری دائمی خود کنند. خیلی از باربری های موجود در شهر تهران بدون مجوز فعالیت می کنند و قیمت های پایین را به مشتری ارائه می کنند تا مشتری را جذب کنند اما بعد از اتما کار اثاث کشی پدر مشتری را در می آورند و قیمت نجومی را از مشتری تقاضا می کنند و چون این باربری ها مجوز ندارنند دست مشتری به هیچ جایی بند نیست. بلوار کشاورز

تعرفه باربری

بسته بندی دقیق و ظریف بالا باربری بلوار کشاورز تهران

بسته بندی اثاثیه یکی از مراحل اسباب کشی است که استرس زیادی برای مشتریان دارد ولی اگر بدرستی صورت گیرد باعث عدم خسارت میشود. باربری ما طریقه درست و اصولی بسته بندی کالاها را میداند و سلامت بار شما را صددرصد تضمین میکند.شرکت ما یکی از خدماتی که عرضه میکند بسته بندی دقیق و به نحو احسن لوازم شما میباشد که این بسته بندی با بهترین و مجهزترین و بروزترین متد های دنیا صورت میگیرد. اتوبار بلوار کشاورز با داشتن تجربه چندین ساله و استخدام کردن نیروهای متخصص و ورزیده به درستی از وظیفه خود اگاهی دارد و سعی میکند تا خدمات خود را با کیفیت ترین و برترین شکل ممکن ارائه نماید.باربری ما همه کالاهای مشتریان را بیمه می کند که اگر در حین جابجایی وسایل به هر دلیلی خسارتی وارد شود هزینه زیان را تمام و کمال پرداخت کند.

پیش از انجام به مراحل اسباب کشی کافی است با ما باربرب و اتوبار تهران تماس بگیرید

مناطق تحت پوشش و سرویس دهی باربری کشاورز

با تلاش و مدیریت عالی موسسه باربری تهران توانسته ایم در عرض چندین ساله از خدمت گزاری به مردم مناطق زیادی از شهر تهران را پوشش دهیم که هر روز به محدوده های پوششی خود اضافه میکنیم . این 5 منطقه زیر بخشی از مناطق پوششی ما هستند اگر میخواهید مناطق دیگر را ببنید به صفحه اصلی وبسایت مراجعه فرمایید . با تشکر از همراهی شما هدف ما اارئه خدمات نوین و باکیفیت به سرتاسر ایران می باشد و فعلا از تهران کار خود را شروع کرده ایم.

اولویت باربری و اتوبار تهران رضایت شماست.

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :