باربری اقدسیه

باربری اقدسیه به صورت حرفه ای و تخصصی فعالیت های حمل اثاثیه منزل، ادارجات، کارخانجات، اسباب کشی و اموری مشابه آن را انجام میدهند. در سالیان گذشته جا به جایی در خانه ها مثل امروز نبوده است. چرا که خانواده ها برای سالهای سال در یک منزل اقامت میکردند  و خانه ها بین چند خانواده به صورت مشترک استفاده میشد. با رشد شهر نشینی و ایجاد اجاره نشینی، جا به جایی در سطح شهرها گسترش یافت. اما جا به جا کردن لوازم یک منزل، شرکت یا ساختمان کار هر فردی نیست. اگر جابجایی لوازم توسط افراد بی تجربه صورت گیرد ممکن است خسارت های جبران ناپذیری به وسایل شما وارد شود. از این رو لازم بود تا شرکتهایی پدید آیند که به صورت تخصصی و با مهارت بالا این خدمات را به صورت تضمینی برای شما انجام دهد.

باربری اقدسیه  با سابقه ای طولانی و درخشان در امر باربری، با داشتن مدیریتی قوی , کارشناسان زبده و پرسنلی حرفه ای و کاربلد در امر بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل و ادارات ، جابجایی وسایل  منزل  و باربری تجاری به تمام نقاط کشور ، بصورت شبانه روزی آماده ارائه ی خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

شرکت ما قبل اغاز فرایند جابجایی  تمامی لوازم شما را بیمه می کنند.  تا در صورت بروز حوادث غیر مترقبه در حین حمل و نقل بار، هرگونه ضرر و آسیب وارد آمده به بار مشتری را پرداخت نماید، بنابراین صاحبان بار با خیالی آسوده و بدون دلواپسی و نگرانی حمل اثاثیه و لوازم گرانبهای خود را به باربری اقدسیه بسپارید.

باربری اقدسیه

اسباب کشی ادارات و اثاث کشی منازل در باربری اقدسیه:

باربری در محدوده اقدسیه پس از سال ها ارائه خدمات در امر اسباب کشی و جابجایی اثاثیه منزل اداری و تجاری با کادری از متخصصین مجرب و کامیون های مجهز و مخصوص اثاث کشی و نیز با استفاده از ابزار نوین و مخصوص، بهترین کیفیت را به مشتریان خود هدیه می نماید. رضایت مشتریان از دست آوردهای باربری اقدسیه میباشد.

باربری در منطقه اقدسیه به منظور ارائه خدمات کامل و بهینه به کلیه همشهریان گرامی در سراسر تهران بزرگ و شهرستان های همجوار به ویژه در کل مناطق تهران، امکان مشاوره در بهره مندی خدمات حمل و نقل و اسباب کشی را در سایت خود فراهم آورده است.

برخی از خدمات مهم شرکت ما:

 • دارای مجوزه از اتحادیه باربری
 •  استفاده از کادر حرفه‌ای جهت انجام خدمات اثاث کشی
 •  ارائه‌ خدمات حرفه‌ای و پیشرفته در امر بسته ‌بندی و حمل وسایل
 • حمل و نقل آسان و مطمئن با قیمت مناسب
 • خدمات 24 ساعته ارائه‌ خدمات همه روزه و بصورت شبانه‌ روزی در اسرع وقت ( حتی ایام تعطیل )
 • ارائه خدمات حمل بار به تمامی فروشگاه ها و تولیدی های مختلف
 • و …

باربری اقدسیه

نکات ضروری در رابطه با حمل لوازم حساس در باربری اقدسیه:

 1. لوازم مانند لباس شویی، آب سردکن یخچال ،و غیره را از لوله های آب ، گاز و سیم های برق را جدا کنید.
 2. هر قطعه ای که قابل جدا شدن است را در بسته های ویژه بگذارید.
 3. تلویزیون ، پیانو، ماکروفر، لوستر و همه لوازم حساس دیگر را در کارتون های ویژه خود بسته بندی کنید.
 4. کمد لباس ، اجاق گاز، مبلمان ، سرویس خواب و به طور کلی همه وسایل بزرگ و سنگین را با نایلون های محکم یا فوم  یا پتو و پارچه های ضخیم بپوشانید و با طناب های محکم سفت ببندید.
 5. دستگیره ها ، پایه ها و لوازم جانبی وسایل را جدا کنید و در بسته های مشخص قرار دهید.
 6.  24 ساعت قبل از حرکت یخچال را از برق بکشید.

اطلاعات تماس با باربری اقدسیه:

باربری اقدسیه در تمام نقاط تهران و ایران با سرعت و کارایی بالا آماده ی ارائه ی هرگونه خدمت به طور شبانه روزی و 24 ساعته می باشد.
ما همواره آماده خدمت رسانی در سطح استان و شهرستان ها هستیم فقط کافیست با ما تماس بگیرید.
شماره تماس:88784368||77970326

شعبات فعال ما:

حمل بار در محمودیه

اتوبار میرداماد

باربری در پونک

باربری در محدوده گیشا

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :